УжНУ – в ТОП-10 найкращих класичних університетів України

Згідно з результатами, УжНУ посів 10 місце серед найкращих класичних університетів України та 20 – у загальному консолідованому рейтингу. До прикладу, два роки тому, у 2018-му, в цьому ж рейтингу УжНУ також був на 10-му місці серед найкращих класичних університетів країни і на 25-му у загальному консолідованому рейтингу.
У рейтингу також взяли участь виші із Закарпаття - Мукачівський державний університет (203 місце), Закарпатська академія мистецтв (205 місце) та Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ (204 місце).
Нагадаємо, в липні опубліковано дані рейтингу вишів «ТОП-200 Україна-2020», в якому УжНУ піднявся на 11 місце.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- 30 школярів Закарпаття стали переможцями й призерами обласних конкурсів «Захисники України: історія та сьогодення» і «Малюнок, вірш, лист до мами»
- УжНУ посів 12 місце в Україні за кількістю вступників
- Польові обстеження заплави річки Уж в рамках проєкту «Навколишнє середовище для майбутнього через наукову освіту – робота в природі» (EFFUSE-win)
- УжНУ - серед 9 закладів, які впроваджуватимуть вибіркову дисципліну з молодіжної політики та молодіжної роботи
- Польовий виїзд у межах проєкту EFFUSE-win: вибір локацій для майбутніх освітніх і наукових активностей
- УжНУ у десятці вишів України за кількістю поданих заяв
- Ректор УжНУ Смоланка став академіком Всесвітньої Академії нейрохірургів
- УжНУ увійшов у десятку кращих класичних університетів України
- Польовий виїзд учасників EFFUSE-win: триває моніторинг біорізноманіття заплави річки Уж
- Двоє науковців УжНУ увійшли до складу Науково-консультативної ради при Верховному Суді України
- EFFUSE-win у полі: перші спостереження, проби та фенологічні дослідження
- Наука, що рятує природу: Словаччина й Україна реалізують спільний екопроєкт у Карпатах
- Відбувся конкурс «Стартап УжНУ», де талановиті студенти презентували 13 інноваційних проєктів
- Стоматологічний факультет УжНУ став співорганізатором міжнародної конференції з питань судово-медичної експертизи
- В УжНУ триває Українська школа з еволюційної біології – USEB 2025
- Відбулося підписання партнерської угоди щодо реалізації польсько-українського проєкту «Молодь Карпат за eco-smart освіту»
- Міжуніверситетська біологічна зимова школа – 2025
- УжНУ спільно з Харківським нацуніверситетом імені В.Н. Каразіна запрошують на Українську школу з еволюційної біології – USEB 2025
- УжНУ - у рейтингу найкращих університетів світу
- УжНУ відзначив 79-у річницю благодійним ярмарком на підтримку ЗСУ
До цієї новини немає коментарів