Кілька напоїв, якими можна підбадьоритися вранці восени

Кілька напоїв, якими можна підбадьоритися вранці восени

 

За вікном дощ, температура набагато нижча, ніж хотілося б, а вставати треба, і неважливо будній чи вихідний день. І якщо ви думали, що крім кави у світі не існує ранкових напоїв, поспішаємо зруйнувати цей міф — бадьорять і підвищують настрій багато напоїв, але ми розповімо лише про п'ять з них. Зберігайте у закладки, інформує Ukr.Media.

Гарячий шоколад зі збитими вершками

Звичайно, напій досить калорійний і підійде не для кожного ранку, скоріше, для холодного дня, коли вам нікуди не потрібно. У гарному, а головне — якісному, гарячому шоколаді міститься танін, який сприяє виведенню шлаків з організму. Погодьтеся, дві приємності в одному — і смачно, і корисно. Але знову ж таки, ретельно вибирайте шоколад, який збираєтеся вжити — здоров'я понад усе. Напій сам по собі солодкий, але ви можете додатково прикрасити його збитими вершками, у вас вийде своєрідний десерт.

Овочеві та фруктові смузі

Напевно, один з найкорисніших напоїв за сніданком. Найприємніше, ви можете міксувати практично будь-які овочі і фрукти за своїм бажанням. Дієтологи впевнені, що один стакан поживного смузі є окремою стравою, тож можете сміливо замінити ним одну зі страв, наприклад, замість йогурту спробуйте смузі з банана, додавши до нього сир та апельсин. Підбадьорливий і поживний напій на ранок готовий.

Кокосове молоко

Досить незвичайний продукт на нашому столі, але він швидко набирає популярність. Кокосове молоко містить природну воду з високим вмістом калію та цілим вітамінним комплексом. Крім іншого простий, на перший погляд, напій містить велику кількість клітковини, без якої неможливе гарне травлення. Чому б не чергувати улюблену каву з кокосовим напоєм? Спробуйте.

Чай

Хто не полюбляє чай! Впевнені, таких просто немає. Крім того, ви завжди можете вибрати чай за смаком, добре, що варіантів напою існує безліч, причому не лише у чорному і зеленому варіанті.

 

10 вересня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів