Поблизу українсько-словацького кордону затримали росіянина

Сьогодні в обід прикордонники Чопського загону затримали громадянина Російської Федерації, який намагався незаконним шляхом потрапити через Словаччину до країн ЄС. Невідомого виявили у лісі поблизу населеного пункту Княгиня Великоберезнянського району. Він намагався подолати загороджувальний паркан, коли його помітив прикордонний наряд. Побачивши військовослужбовців, чоловік вдався до втечі.
Його зупинили за пів кілометра до державного рубежу за допомогою службового собаки прикордонників. Затриманий мав при собі паспортний документ громадянина Росії. Він розповів, що мав намір дістатися Великої Британії у пошуках кращих умов життя. З метою встановлення усіх обставин правопорушення незаконного мігранта доставили у прикордонний підрозділ. Після проведення перевірочних заходів його притягнуть до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».
Пресслужба Чопського прикордонного загону
До теми
- Від фронту до Закарпаття: як гуманітарна місія «Проліска» створює умови для життя в тилу
- "Я тут, щоб захищати вільний світ" - уйгур Каюм з Канади приєднався до 101 бригади територіальної оборони
- Сім місяців на позиціях із мрією зробити коханій пропозицію: історія бійця мотопіхотного батальйону 128 огшбр
- В Ужгородському замку завтра проведуть пригодницький квест для школярів: «Перелітні птахи»
- ТОП-10 українських письменників, які писали про Закарпаття
- “Золота година” для серця: як в Ужгороді рятують пацієнтів з інфарктом і повертають до життя
- В Ужгороді подарують вишиванки пораненим військовим
- У рамках урочистого відкриття п’ятизіркового готелю Apartel Kosyno Family Resort було встановлено Рекорд України — «Найвищий в Україні крокембуш»
- Ужгород отримав 13 нових цифрових маршрутів, створених школярами
- «Взаємна турбота” – Рух підтримки закарпатських військових реалізовує соціальний проєкт на Закарпатті
- Підписка СТРУМ — допомагай захисникам з бригади «Азов»
- 185 малюків народилися у квітні в Ужгороді
- «День бабака» на передовій: Герой України Олексій Михайлов – про досвід перебування на «нулі» протягом майже одного року
- В Ужгороді презентували книгу «Карпатські контрасти»: про що вона
- Перевірка овочів та фруктів на вміст нітратів в Ужгороді: чи фіксують у них перевищення рівня токсичності
- Шлях пацієнта: від першого симптому до стентування у кардіоцентрі
- "Того дня мені довелося пройти 5 км, частину цього шляху я тягнув пораненого побратима": історія бійця 128-ї бригади
- У четвер в Ужгороді згадають героя-прикордонника Віктора Синька
- На Закарпатті реалізують проєкт із розвитку підтриманого проживання у громадах
- Артем Ляшанов: Чому архітектура важливіша за стратегічні наміри. Операційний погляд

До цієї новини немає коментарів