"Наша Україна" почала переговори зі створення коаліції

Блок "Наша Україна" розпочав переговори із Соціалістичною партією, блоком "Пора-ПРП", блоком Костенка і Плюща, блоком Юлії Тимошенко про створення коаліції в майбутній Верховній Раді

 

ро це повідомив керівник виборчої компанії "Нашої України" Роман Безсмертний. "Позитивний відгук про проведення таких консультацій ми отримали від усіх чотирьох сил", - повідомив він.

За його словами, переговори проводяться конструктивно. "Відчувається бажання досягти результату", - сказав він.

Необхідно вже зараз домовлятися про створення майбутньої коаліції, щоб надалі уникнути загострення стосунків між колишніми союзниками під час виборів Президента 2004 року.

"На нашу думку, така коаліція є дорогою до добробуту", - зазначив Безсмертний.

Він відмовився уточнити деталі переговорів, пославшись на те, що сторони домовилися не оприлюднювати їх. "Я не коментую стан цих переговорів, я тільки звітую про те, що настало третє число і такі переговори ведуться", - наголосив він.

Раніше "Наша Україна" запропонувала СПУ, "ПОРА-ПРП", блоку Костенка і Плюща і БЮТ розпочати переговори про створення коаліції у Верховній Раді.

Потенційним партнерам "Нашої України" пропонувалося визначити пріоритети щодо їх представництва в Кабінеті Міністрів, керівництві Верховної Ради, парламентських комітетах, в інших органах, які формує Верховна Рада, а також у керівництві обласних державних адміністрацій.

 

03 лютого 2006р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів