Богдан Андріїв запрошує долучитися до прибирання території біля "Кірпічки" в Ужгороді

"Щороку у треті вихідні вересня у всьому світі проходять екологічні акції в рамках Міжнародного дня чистих берегів. Тож запрошую у суботу, 19 вересня, о 10.00 долучитися до загальноміського прибирання території майбутнього парку біля озера Кірпічка. Територію біля ужгородської Кірпічки ми відстояли в судах, поступово здійснюються процедурні кроки для перетворення зеленої зони в облаштований громадський простір. На сесії міської ради 10 вересня ми надали дозвіл на розробку проєктів землеустрою про відведення земельних ділянок на вул. Марії Заньковецької, 5 для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення – для створення парку «Кірпічка»", - йдеться в дописі.
До теми
- На Закарпатті з’явиться Центр ментального здоров’я для дітей та підлітків
- Робота без бар’єрів: майже 100 людей з інвалідністю вже працевлаштовані на Закарпатті у 2025 році
- На Закарпатті люди з інвалідністю та поранені військові можуть безоплатно отримати допоміжні засоби реабілітації
- На Закарпатті ветеранські ініціативи з розвитку агросектору отримують підтримку з обласного бюджету
- Закарпаття-Дніпровщина: Чинадіївська та Юріївська ТГ налагоджують партнерство в межах національного проєкту "Пліч-о-пліч: Згуртовані громади"
- Знайти роботу із зарплатою понад 15 тисяч гривень допоможуть у Закарпатській обласній службі зайнятості
- Українцям стане простіше зарахувати свій страховий стаж, одержаний за кордоном
- Міська рада Ужгорода погодила розробку проєкту землеустрою для ветеранського простору
- Мирослав Білецький привітав закарпатських нацгвардійців і вручив державні нагороди
- В Ужгороді привітали представників національних спільнот краю
- «Фортеця духу»: на Закарпатті стартує унікальний проєкт з розвитку адаптивного виду спорту
- Закарпаття формує мережу зі 107 академічних ліцеїв
- На Закарпатті вносять зміни до містобудівної схеми через новий адміністративний поділ
- Три тижні залишилось для проходження ВЛК військовозобов'язаним з обмеженою придатністю
- 28 із 658 не пройшли перевірку. Закарпатським підприємствам нагадали про ризики втрати статусу «критично важливих»
- Із початку року на Закарпатті 48 ветеранів отримали гранти на відкриття та розвиток бізнесу у межах програми «Власна справа»
- Підтримка людей з порушеннями зору: уряд розширив доступ до допоміжних засобів реабілітації
- Міжнародний день сім’ї: в Закарпатській ОВА розповіли про допомогу родинам
- В Ужгороді відкриють новий автобусний маршрут із Горян до УжНУ
- Послугами Закарпатської обласної служби зайнятості з початку року скористалися 4,9 тисячі шукачів роботи
До цієї новини немає коментарів