На Закарпатті ліквідовано канал нелегального транзиту іноземців у ЄС

На Закарпатті ліквідовано канал нелегального транзиту іноземців у ЄС
Правоохоронці не лише затримали нелегалів, а й встановили маршрут руху, місця переховування, а головне – організаторів каналу.

 

Наразі двом мешканцям Виноградівського району Закарпатської області, 1988 та 1993 років народження, оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ст.332 КК України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».

Так наприкінці вересня на ділянці Мукачівського прикордонного загону затримали 4 нелегальних мігрантів з Іраку. Іноземці мали намір незаконно потрапити в Угорщину. Під час слідчо-оперативних заходів українські правоохоронці зібрали докази злочинної діяльності осіб причетних до організації каналу. Було задокументовано факт перевезення на Закарпаття нелегалів, встановлено місця їх тимчасового переховування. Проведено обшуки у фігурантів розслідування за шістьма адресами в містах Рівне та Виноградів, вилучено предмети та речі для подальшого використання в суді як докази протиправної діяльності, зокрема: чорнові записи, засоби зв’язку, комп’ютерну техніку та прилад нічного бачення. Заходи проводились міжвідомчою групою у складі співробітників Головного оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону, слідчого відділу УСБУ в Закарпатській області, із залученням спецпідрозділу «Дозор», в рамках кримінального провадження за ст.332 КК України під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області.

Тривають слідчі дії, незабаром всі учасники вказаної злочинної діяльності постануть перед судом.

 

Прес-служба Мукачівського прикордонного загону

 

03 листопада 2020р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів