Закарпатські митники розповіли, що чекає за перевищення тимчасового ввезення/вивезення та транзиту так званих «євроблях»

Так, за словами заступника начальника управління запобігання та протидії контрабанді та порушенням митних правил Закарпатської митниці Держмитслужби Вікторії Гелле, за 10 місяців 2020 року інспектори склали 570 протоколів про порушення митних правил за статтею 470 Митного кодексу України (не доставлення транспортних засобів особистого користування, які були ввезені в митному режимі транзит).
Зокрема, по 90 справах судом накладено штрафи на загальну суму 15,3 млн грн (170 тис по кожній справі), по 144 справах застосовано конфіскацію транспортних засобів на загальну суму майже 6,7 млн грн. За статтею 481 Митного кодексу України (порушення строку тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування) складено 591 протокол, з яких:
- митницею накладено штрафів по 348 справах на загальну суму 3,3 млн грн;
- судом накладено штрафів по 41 справі на загальну суму 6,9 млн грн (170 тис кожна справа);
- застосовано конфіскацію автомобілів по 35 справах на загальну суму 1,7 млн грн.
Пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби
До теми
- У Карпатському біосферному заповіднику зафіксували рідкісного червонокнижного птаха
- Прийшли понад 200 людей: у Закарпатській обласній станції переливання триває місячник донорства крові
- Жива історія: на Закарпатті досі працює автентичний водяний млин
- Єдиний в Україні: пілотний проєкт підтримки військових після фронту працює для 128-ї бригади
- В лікарнях Ужгорода та області — дефіцит донорської крові 1-, 3+ та 4+ групи
- У лікарнях Ужгорода та області — дефіцит донорської крові
- Весна в Ужгороді змінює фарби — сакури вже відцвіли, але краса не зникає
- Батько написав про полеглого сина: В Ужгороді презентували унікальне видання – книгу «Доброволець»
- Рожева весна на тарілці: в Ужгороді створили сакура-меню зі справжніми квітами
- Сьогодні - Вербна неділя
- До уваги закарпатців: нова шахрайська схема в Telegram
- Сакура в кадрі: благодійний фотоконкурс стартував в Ужгороді
- Соціальні майстерні БФ "Карітас–Ужгород" допомагають людям з ментальною інвалідністю
- Стартувала реєстрація на НМТ - на Закарпатті тест складатимуть близько 10 тисяч осіб
- «Атлас» — проєкт, що об’єднує українців задля захисту наших військових
- Якість повітря в Ужгороді моніторять у лабораторії спостережень Закарпатського гідрометцентру
- 143 освітяни Закарпаття отримали сертифікат, який засвідчує їх право брати участь в експертній діяльності
- У Закарпатській обласній станції переливання не вистачає крові усіх груп для ЗСУ
- Загальнонаціональна хвилина мовчання: в Ужгороді двічі на тиждень проводитимуть акцію пам'яті полеглих Героїв
- На Закарпатті гостра нестача крові з негативним резус-фактором
До цієї новини немає коментарів