Жертва холоду? На Тячівщині поліцейські встановлюють обставини смерті місцевого жителя

14 листопада близько 13.00 до поліції зателефонував житель села Бедевля Тячівського району, який повідомив, що на в’їзді в населений пункт в полі він виявив тіло чоловіка без ознак життя.
На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група місцевого відділу поліції та судмедексперт. Правоохоронці оглянули тіло — ознак насильницької смерті не виявили.
Також поліцейські вже встановили особу померлого, ним виявився 41-річний житель смт. Дубове.
Для з’ясування всіх обставин смерті, слідчі відкрили кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України. Тіло чоловіка було направлено для проведення розтину, за результатами якого медики назвали попередню причину смерті — переохолодження.
Наразі досудове розслідування у справі ще триває. За результатами судово-медичної експертизи буде прийнято рішення про подальший перебіг слідства.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Поліцейські Тячева за лічені хвилини розшукали та затримали нетверезого викрадача авто
- Поліція Закарпаття розслідує обставини ДТП на Тячівщині, у якій травмувалася дитина
- Поліція завершила досудове розслідування смертельної аварії на Тячівщині, в якій загинула 13-річна дівчинка
- Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно трьох нападників на ветерана у Тячеві. Ще троє оголошені в розшук
- Трагедія на Тячівщині: у водоймі виявили тіло чоловіка, поліція з’ясовує обставини
- Трагедія на Тячівщині – у пожежі загинули двоє людей
- На Тячівщині кадастрову реєстраторку підозрюють у незаконній реєстрації земельної ділянки
- На Закарпатті майже 100 поліцейських долучилися до благодійної ініціативи здачі крові
- Поліція Тячівщини завершила розслідування схеми з фіктивного працевлаштування військовозобов’язаних до ліцею для уникнення мобілізації
- Побиття ветерана на Тячівщині: повідомлено про підозру шести причетним, двоє з яких неповнолітні
- Розслідування побиття ветерана на Тячівщині: поліція повідомила про підозру двом найактивнішим учасникам злочину
- У межах розслідування встановлюються всі причетні до нападу на ветерана війни у Тячеві
- Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом побиття ветерана на Тячівщині: встановлено всіх учасників бійки
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники ліквідували ще два трансфери ухилянтів до ЄС
- На Рахівщині взято під варту чоловіка, якого підозрюють у смертельному побитті односельця
- Верховний Суд залишив у силі вирок нападникам, які до смерті побили чоловіка на Тячівщині
- ДСНС попереджає: спалювання сухої трави обійдеться порушникам мінімум у 3060 гривень
- Трагічна пожежа на Тячівщині: не врятувалася 92-річна жінка
- Розтрата майже мільйона на ремонті дитсадка на Тячівщині – справа в суді
- На Закарпатті за матеріалами СБУ підозри отримали ухилянти, які фіктивно влаштувалися «на роботу» в місцевий ліцей

До цієї новини немає коментарів