Оновлення парку громадського транспорту: Ужгород отримає електробуси!

Оновлення парку громадського транспорту: Ужгород отримає електробуси!
В Ужгороді з'явиться екологічний транспорт, і це не може не тішити.

 

Міністерство інфраструктури України спільно з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) визначили 18 міст для участі у проєкті «Міський громадський транспорт України ІІ».

В рамках проєкту передбачається оновлення парків громадського транспорту у таких українських містах: Сєвєродонецьк, Вінниця, Ужгород, Черкаси, Кременчук, Біла Церква, Мелітополь, Кам’янське, Хмельницький, Тернопіль, Кривий Ріг, Дніпро, Луцьк, Запоріжжя, Львів, Полтава, Одеса та Чернівці. Їх остаточний перелік буде сформовано після ратифікації відповідної фінансової угоди між Україною та ЄІБ.

«Завдяки нашому першому спільному проєкту з ЄІБ «Міський громадський транспорт України І» у різних містах по всій країні зараз оновлюються тролейбусні, трамвайні та автобусні парки, замінюється застарілий громадський транспорт на новий – більш зручний, екологічний та сучасний. Ми, у свою чергу, ініціювали продовження цього важливого для наших міст проєкту», - розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Він зауважив, що проєкт «Міський громадський транспорт ІІ» включатиме лише підпроєкти з розвитку екологічного громадського транспорту: закупівлі трамваїв, тролейбусів, рухомого складу метрополітену та електробусів.

«Для Міністерства інфраструктури дуже важливим є перехід на екологічний транспорт. Це передбачено чинною Національною транспортною стратегією України до 2030 року і стратегією розвитку автомобільної промисловості, над якою ми зараз також активно працюємо. Використання електричного громадського транспорту не лише дозволить суттєво знизити рівень викидів у містах, а і максимально наблизить нас до європейських стандартів», - пояснив міністр.

Комунальне Підприємство "Ужгородський муніципальний транспорт"

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

18 листопада 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів