5 головних помилок при малюванні стрілок, як візуально зменшують очі

5 головних помилок при малюванні стрілок, як візуально зменшують очі

 

Стрілки можуть зробити твої очі яскравими і виразними, а можуть "вбити навіть бездоганний у всіх інших відносинах макіяж. Візажист і б'юті-блогер Іві Бойд розповіла про найпоширеніші помилки і про техніки, які допоможуть тобі зробити ідеальний мейк, інформує Ukr.Media.

Помилка № 1: між стрілкою і лінією росту вій є зазор

"Я бачу подібне на кожній третій любительці стрілок! І розумію, як важко намалювати лінію ідеально уздовж коренів вій. Лайфхак: великим пальцем вільною рукою Потягни верхню повіку вгору і фарбуй коріння вій знизу. Це простий і ефективний прийом".

Помилка № 2: підводка тільки по нижній повіці

"Робить очі оптично меншим, на жаль. Щоб цього уникнути, проводь олівцем не по всій нижній повіці, а тільки по зовнішній її частині, і обов'язково доповни стрілкою на верхньому повіці. Потім закрий очі і розтушуй пігмент на зовнішньому куточку: це зробить макіяж менш помітним, але при цьому збільшить очі".

Помилка № 3: використання рідкої підводки для нижньої повіки

"Для верхніх стрілок рідкий лайнер — ідеальне рішення. Але на нижній повіці він виглядає занадто важко і грубо. Якщо ти хочеш підвести нижню повіку, краще зафарбуй олівцем кайал тонку смужку між віями і оком".

Помилка № 4: Лайнер як маркер

"Обводячи очі олівцем, як маркером, ти домагаєшся лише втомленого вигляду і відчуття в'ялості повік. На моїх тренінгах дівчата кажуть: "Ну, так ніхто не робить!". Тільки на вулицях я чомусь зустрічаю такий варіант постійно. Багато хто помилково вважає, що підведена нижня повіка оптично збільшує очі. Нічого подібного! Щоб дійсно зробити очі більшими, видали цю моторошну нижню стрілку, верхню зроби трохи розтушованою, а по нижній повіці пройдися тінями на тон темнішими за відтінок твоєї шкіри. Краще робити це за допомогою кисті, тоді тіні розтушуються рівніше".

Помилка № 5: Готичність

"Коли ти наносиш чорний олівець на всю повіку для "драматичного" макіяжу, ти виглядаєш, як відьмочка! Зараз все виправимо: спонжем або просто пальцем розтушуй олівець по всьому рухомому повіці, а поверх нанеси (теж прямо пальцем) трохи блискучих тіней. Знову розтушуй, і ось тепер твій макіяж дійсно виразний!"

 

04 грудня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів