Подарунки та власна сторінка в календарі — стартував конкурс малюнків для маленьких закарпатців

Подарунки та власна сторінка в календарі — стартував конкурс малюнків для маленьких закарпатців
Конкурс малюнків на тему безпечного використання природного газу в побуті стартує сьогодні, 9 грудня, в Закарпатті. У підсумку буде обрано 12 переможців.  Всі вони отримають цінні подарунки та стануть співавторами календаря на 2021 рік, в основу якого і ляжуть їхні роботи.

 

Мета конкурсу — у період, коли діти через карантинні обмеження і специфічні графіки навчання у школах більшу частину часу проводять вдома самі, нагадати правила поводження з газовими приладами, попередити про небезпеку порушень цих правил. Конкурс проводить АТ «Закарпатгаз» спільно із ГО «Щасливі діти».

«Газ на кухні – звичне явище, до якого звикли як дорослі, так й діти. Однак, нерідко споживачі нехтують правилами безпеки, а це, у свою чергу, призводить до нещасних випадків. Практика показує, що дуже часто трагедії можна було б уникнути, якби постраждалі дотримувалися елементарних правил. Тому є ряд правил, які кожен споживач має знати з дитинства», — прокоментував головний інженер АТ «Закарпатгаз» Віктор Водзінський.

До організації та проведення конкурсу долучилася громадська організація «Щасливі діти».

«У 7 класі моя подруга ледь не стала жертвою власних дій, коли, поспішаючи гуляти, вирішила висушити голову… у газовій духовці… Це був шок. Але таких та подібних історій можна розповісти багато. Сушіння одягу над газовою плитою — у ту ж скарбничку. Діти мають чітко знати, чого у будь-якому разі не можна робити, або ж навпаки, що робити у разі небезпеки», — сказала членкиня ГО «Щасливі діти» Олена Булина.

У своїй роботі учасник може зобразити будь що, пов’язане з використанням газу в побуті. Це може бути робота аварійно-диспетчерської служби, машина 104, газові прилади, газ-помічник в побуті, затишок в оселі (смачна їжа на столі, тепло у помешканні) тощо. Також вітається промальовування конкретних правил експлуатації газових приладів. Наприклад, що не можна залишати газову плиту без нагляду, коли на ній щось готується; слід відчиняти вікна, коли працює газова плита; не можна сушити речі над конфорками тощо. Скан або якісне фото роботи слід надіслати на електронні адреси: [email protected] та [email protected] У листі обов’язково вказати:  ПІБ дитини, її вік, адресу проживання, контактний номер когось з батьків.

Самі ж роботи надіслати поштою (у нескладеному вигляді!) на адресу: м.Ужгород, вул.Погорєлова, 2 з поміткою «Конкурс малюнків». Або занести у клієнтський простір 104.ua у таких населених пунктах: м.Ужгород (вул.Погорєлова, 2), м.Мукачево (вул.Свалявська, 77), м.Хуст (Львівська, 13а), м.Свалява (вул.Достоєвського 20а), м.Виноградово (вул.Маяковського, 70). Участь у конкурсі можуть брати діти з усього Закарпаття віком до 16 років. Прийом робіт триває до 21:00 23 грудня. Оголошення переможців відбудеться 24 грудня.

 

Пресслужба АТ «Закарпатгаз»

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

09 грудня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів