Ужгородських тренерів, вихованці яких досягли високих результатів на змаганнях, відзначили сьогодні у міській раді

Підбили підсумки рокую Міський голова Богдан Андріїв вручив тренерам грамоти, подякував за велику роботу з молоддю, наголосив, що завдяки їм юні ужгородці мають змогу реалізувати свої здібності, гідно представляють наше місто на чемпіонатах України та змаганнях міжнародного рівня. До речі, за підсумками року такими грошовими винагородами відзначають ужгородських спортсменів і тренерів уже п’ятий рік поспіль. Крім того, 15 кращих спортсменів отримують 2 тисячі гривень премії міської ради щомісяця. Продовжується і робота з розбудови спортивної інфраструктури міста, щоб ужгородці мали більше можливостей для занять фізкультурою і спортом.
Заступник міського голови Василь Гомонай також привітав тренерів, підкреслив, що із 2015 року зростає фінансування з міського бюджету на проведення різних спортивних заходів, загалом підтримку спортивної галузі. Напередодні депутати міськради прийняли бюджет Ужгорода на 2021 рік, позитивна тенденція збережеться і в наступному році.
Отож за підсумками 2020 року 75 спортсменів та 19 тренерів Ужгорода отримають разову грошову винагороду, загальна сума якої – 133,5 тисячі гривень. Грамотами міської ради сьогодні відзначили заслуженого тренера України, тренера-викладача з фехтування ШВСМ Закарпатської області Анатолія Герея, тренера-викладача з тенісу ЗОДЮСШ Руслану Дичку, тренера-викладача з кік-боксингу ОКДЮСШ ФСТ «Україна» Олега Мартиненка, тренера спортивного клубу «Korolovych team» Владислава Короловича, тренера СК «НА СТАРТ» Наталію Колечко, тренера-викладача з футболу ОДЮСШ осіб з інвалідністю Андрія Чегіля, тренера-викладача з легкої атлетики ОДЮСШ осіб з інвалідністю Мирослава Попадича, старшого тренера-викладача з баскетболу Закарпатської ОДЮСШ Олександра Зубковського, тренера-викладача з баскетболу Закарпатської ОДЮСШ Антона Іванину, тренера-викладача з настільного тенісу Закарпатської ОДЮСШ Яніну Демідову, тренера СК «НА СТАРТ» Вадима Колечка, тренера-викладача СДЮСШОР з гандболу «Карпати» Олену Шукаль, тренера-викладача СДЮСШОР з гандболу «Карпати» Світлану Шваб, старшого тренера-викладача з дзюдо ДЮСШ №1 м. Ужгорода Віктора Камінського, тренера-викладача з фехтування ШВСМ Закарпатської області Оксану Рапинець, голову Закарпатського відокремленого підрозділу всеукраїнської громадської організації «Федерації пауерліфтингу України» Андрія Федорішка, тренера СК «СРІБНА ЗЕМЛЯ» Володимира Капустея, тренерів-викладачів СДЮСШОР з гандболу «Карпати» Вікторію Зубанич та Марину Калуцьку. Також міський голова Богдан Андріїв виконав ще одну приємну місію – ужгородці Ніколь Маніко присвоїли звання майстра спорту України з плавання, тож Богдан Євстафійович вручив їй посвідчення.
До теми
- Ужгородська спортсменка здобула три золоті медалі на Чемпіонаті України з кікбоксингу
- Головний мотив змагань – підтримка військових: уже цієї суботи масштабний Uzhhorod Half Marathon 2025
- В Ужгороді триває всеукраїнський дитячий турнір з плавання
- В Ужгороді сьогодні дві масштабні спортивні події – Кубок України та Відкритий чемпіонат міста з Кіокушин БуДо карате
- Приємні сюрпризи чекають учасників Uzhhorod Half Marathon 2025
- Масштабні змагання в Ужгороді - відбувся відкритий чемпіонат міста зі спортивного орієнтування
- Відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України триває в Ужгороді
- В Ужгороді провели Відкритий кубок міста із художньої гімнастики
- Дві закарпатські спортсменки вибороли призові місця на етапі Кубка Європи
- В Ужгороді відбудеться чемпіонат України з велоспорту-маунтенбайку
- Тисячі бажаючих: на Закарпатті цьогоріч пройдуть три півмарафони та марафон на підтримку ЗСУ
- Закарпаття приймало чемпіонат України з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року
- Закарпатка Аннамарі Данча показала найкращий результат сезону на Кубку світу зі сноубордингу
- В Ужгороді провели турнір з американського футболу пам'яті полеглого захисника Данила Богуславського
- Юні дзюдоїсти з Ужгорода здобули медалі на турнірі у Львові
- Фінішував IX cезон Ужгородської футзальної ліги
- Закарпатські дзюдоїсти привезли численні нагороди зі змагань у Львові ФОТО
- Відкритий чемпіонат Закарпатської області зі змішаних бойових мистецтв за версією UFMMA зібрав понад 200 учасників
- Благодійний Uzhhorod Half Marathon під цвітом сакур - масштабна спортивна подія відбудеться 12 квітня
- Відкритий чемпіонат Ужгорода із дзюдо об’єднав спортсменів із різних регіонів
До цієї новини немає коментарів