Чи достатньо на Закарпатті холодильників для вакцин від COVID-19, наразі з'ясовують

Чи достатньо на Закарпатті холодильників для вакцин від COVID-19, наразі з'ясовують
Для зберігання вакцин проти COVID-19 потрібні хороші холодильники. Наразі закарпатські спеціалісти з'ясовують, чи достатньо в області техніки для зберігання вакцин. Про це сьогодні під час брифінгу в Закарпатській ОДА повідомила завідувачка відділу епідеміологічного нагляду і профілактики інфекційних захворювань Закарпатського лабораторного центру МОЗ України Вікторія Тимчик.

 

Зі слів епідеміологині, цими днями по всій області були уточнені списки по холодовому обладнанню в розрізі кабінетів щеплень, щоб мати повну інформацію про те, яку і в яких об’ємах вакцину може зберігати той чи інший заклад охорони здоров’я. 

«Також були надані потужності нашого обласного складу для зберігання імуно-біологічних препаратів, тобто, по ідеї, всі підготовчі етапи мали би завершитися 3 лютого», - уточнила Тимчик.

Вона також додала, що мобільні бригади, які проводитимуть вакцинацію на І етапі (здійснюватиметься на місці локації того чи іншого організованого колективу), пройдуть навчання, і тільки після цього має початися вакцинальна кампанія в області.

Із ІІ по IV етап будуть задіяні тимчасові пукти щеплень при медичних закладах: «Можливо, будуть відкриті додаткові пункти для щеплення того контингенту, який підлягає до щеплення проти COVID-19», - повідомила Тимчик. 

А ось про те, яка саме вакцина буде поставлена в область – офіційної інформації так іще й немає, за словами чиновниці, «усі перемовини ведуться на національному рівні».

Uzhgorod.net.ua


ПУБЛІКАЦІЇ ДО ТЕМИ: Летальність росте, а кожен третій пацієнт із COVID у медзакладах Закарпаття потребує кисневої підтримки 

Закарпатська епідеміологиня нагадала: «25 січня повертаємося до звичних обмежень». До яких саме?

«До 3 лютого будуть готові поіменні списки закарпатців, кого вакинуватимуть від COVID-19 першочергово», – епідеміологиня Вікторія Тимчик 


Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

22 січня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів