Поліцейські Берегівщини влаштували день ковзанки для діток з підопічних сімей

Поліцейські Берегівщини влаштували день ковзанки для діток з підопічних сімей
Співробітники поліції Берегівщини вирішили підтримати місцеві родини та влаштували день розваг на ковзанці для сімнадцяти діток

 

Свої обов’язки з нагляду за безпекою дітей Берегівщини поліція виконала у креативному руслі.  Потреба в спілкуванні з родинами може не обмежуватися перевірками з боку правоохоронців. Поліцейські запросили сімнадцять дітей на ковзанку, де комунікація з ними дійсно стала радісною, живою та приємною.

Під час таких рухливих розваг з дітьми ювенальні поліцейські змогли присвятити час кожному. Така побудова діалогу виявилася цікавою для юних берегівчан, вибір формату спілкування оцінили і працівники поліції. 

“Потрібно розуміти, що з дітьми потрібно знаходити спільну мову. Ювенальна поліція – це не наглядовий орган. Ми існуємо для того, щоб допомагати, щоб бути цікавими та зрозумілими дітям. Впевнений, що і надалі ми вибиратимемо формати, що стануть зрозумілими нашим вихованцям. Ми працюємо не тільки, щоб діти жили у щасливих родинах, але й щоб їх життя було наповненим хорошими і яскравими моментами”, – розповів ювенальний поліцейський Берегівської поліції Олександр Михайлов.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

23 січня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів