В Ужгородській міськраді відбулося засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

В Ужгородській міськраді відбулося засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС
В Ужгороді впродовж останніх трьох тижнів інтенсивно зростає захворюваність на коронавірус. Ситуацію, що склалася, обговорювали сьогодні на засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) в Ужгородській міськраді під головуванням міського голови Богдана Андріїва.

 

Зокрема, за даними Ужгородської міськрайонної філії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України», 3-9 лютого у місті зробили 787 ПЛР-тестувань і виявили 238 хворих (208,8 на 100 тисяч населення). 10-16 лютого провели менше тестувань – 656, однак кількість підтверджених випадків суттєво зросла – 394. На сьогодні, 17 лютого, в Ужгороді 1787 активних хворих. У центральній міській клінічній лікарні зайнято 148 зі 175 ліжок, виділених для лікування хворих на COVID-19, із них 125 – ужгородці. Ситуація в інших медичних закладах міста не краща, а відсоток важких хворих і відповідно кількість госпіталізованих зростає. Відтак є загроза, що лікарні не зможуть приймати коронавірусних хворих, бо не матимуть місць.

Щоб знизити ризик зараження COVID-19, подальшого поширення інфекції, управління охорони здоров’я міськради наголошує на неухильному дотриманні протиепідемічних заходів:

– носити захисну маску та слідкувати, щоб вона закривала і рот, і ніс;

– якомога частіше мити руки водою із милом протягом 20–40 секунд або обробляти їх антисептиком із вмістом спирту не менше 60%;

– уникати скупчень людей, а в людних місцях дотримуватися відстані не менше 1,5-2 метри;

– за можливості, не торкатися руками очей, носа і рота;

– залишатися вдома у разі появи респіраторних симптомів і звернутися до сімейного лікаря.

Сьогодні відбулося засідання Кабінету Міністрів, де прийняли рішення, що Україна з 24 лютого повертається до моделі адаптивного карантину. Він діятиме до 30 квітня 2021 року із рівнями епідеміологічної безпеки: «зелений», «жовтий», «помаранчевий» та «червоний». Детальніше про рішення уряду буде додаткова інформація.

Ужгородська міська рада

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

17 лютого 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів