Стан організації дорожнього руху в Ужгороді вивчить робоча група

Стан організації дорожнього руху в Ужгороді вивчить робоча група
Перше засідання робочої групи, яка визначить стан організації дорожнього руху в Ужгороді, його відповідність Правилам дорожнього руху відбулося сьогодні в Ужгородській міськраді. 

 

Робочу групу, створену за розпорядженням міського голови Богдана Андріїва, очолив заступник міського голови Іван Шимон, до її складу ввійшли працівники структурних підрозділів міськради та представник патрульної поліції.

Як зазначалося, наразі в Ужгороді діє схема організації дорожнього руху, затверджена ще у 2013 р. До неї, за рішеннями комісії із безпеки дорожнього руху, внесено низку змін, але до них на сьогодні немає погоджених картографічних матеріалів. Паспорти вулиць із відображенням всієї необхідної дорожньо-транспортної інфраструктури також відсутні.

Під час весняного обстеження вулично-дорожньої мережі виявили, що бракує близько півтори сотні дорожніх знаків, тому потрібно у найкоротші строки встановити їх. Також на наступне засідання робочої групи вирішили запросити суб’єктів господарювання, які приймають металобрухт – часто дорожні знаки крадуть і здають. Додатково проведуть ще одне обстеження магістральних вулиць Ужгорода, щоб вивчити, де і які потрібно встановити дорожні знаки для належної безпеки дорожнього руху. 

Ужгородська міська рада

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

06 травня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів