Засідання адмінкомісії в Ужгородській міськраді: розглянули понад два десятки протоколів

Засідання адмінкомісії в Ужгородській міськраді: розглянули понад два десятки протоколів
Більшість із понад двох десятків протоколів, які розглянули сьогодні в Ужгородській міській раді на черговому засіданні адміністративної комісії під головуванням заступника міського голови Івана Шимона, стосувалися порушень правил благоустрою.

 

Зокрема, двох підприємців поштрафували на 850 грн та 1360 грн за відсутність договорів на вивезення сміття. За незаконну торгівлю ужгородець сплатить 340 грн, інший продавець, на якого вже вп’яте складають протокол про порушення правил благоустрою за продаж з автомобіля, сплатить 1360 грн. По 850 гривень заплатять власники одного з кафе – за розгортання відкритого літнього майданчика без дозвільних документів та двоє ужгородців за встановлення рекламної конструкції (кронштейн) без дозвільних документів.

За продаж тютюнових виробів неповнолітньому продавчиня одного з продуктових магазинів міста заплатить 1700 грн. Два протоколи закрили: один – бо строки притягнення до адмінвідповідальності вже минули, інший – через помилкове складення протоколу муніципалами з іншої області не на ту особу. Порушники, які не з’явилися на засідання, відповідно до рішення адмінкомісії, сплатять максимальні розміри штрафу. Важливо врахувати: якщо штраф не сплатити протягом 15 днів, сума збільшиться вдвічі.

Ужгородська міська рада

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

10 червня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів