ПОРА-ПРП: Суркіс займається "чорним піаром"

Керівник фракції партії "Реформи і порядок" у Верховній Раді України Сергій Соболєв назвав “чорним піаром" заяви президента Федерації футболу України Григорія Суркіса про те, що за будівництвом торгового комплексу біля НСК "Олімпійський" у Києві стоять представники Громадянського блоку ПОРА-ПРП, передає УНІАН.

 

Як повідомили у прес-службі блоку ПОРА-ПРП, за словами Соболєва, "пан Суркіс, як завжди, плутає бізнес зі спортом і політикою".

"На відміну від Суркіса, я не володію "заводами, газетами, пароплавами", обленерго. А всі спроби займатися маніпуляціями під виглядом опікування спортом і футболом у передвиборчий період нічим іншим, як чорним PR, назвати важко", - констатував Соболєв.

Громадянський блок ПОРА-ПРП готовий і надалі відстоювати престиж українського футболу, “на відміну від тих, хто через подачки шубами арбітрам, підривав авторитет і національного футболу, і найвідомішого клубу України", - наголосив Соболєв.

Вчора президент Федерації футболу України, шостий номер виборчого списку "Опозиційного блоку "Не Так!" Григорій Суркіс заявив, що за будівництвом торгового комплексу біля НСК "Олімпійський" у Києві стоять представники громадянського блоку "ПОРА-ПРП"

 

09 березня 2006р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів