"Ужгород" у другому спаринг-матчі проти "Ворскли" грає в результативну нічию

Вже на 3 хвилині гри хороший момент створили “ужгородці”: гравець на перегляді пробивав майже з лінії штрафної — кіпер перевів на кутовий. А на 10 хвилині “Ворскла” вийшла вперед: на дальній стійці залишили самого гравця полтавської команди, який без труднощів головою переправив м’яч у ворота. Доволі швидко суперник подвоїв перевагу: на 27 хвилині оборона не зуміла втримати футболіста “Ворскли”.
На 34 хвилині закарпатська команда мала шанс скоротити відставання у рахунку: пробивав Вадим Ференцик, але голкіпер впорався. Через три хвилини все таки вдалося забити: відзначився гравець на перегляді, вискочивши сам на сам. У другому таймі “Ужгород” зумів вирівняти паритет: на 63 хв. Вадим Ференцик реалізував свій шанс. Зголом автор голу мав ще один момент: футболіст “Ужгорода” пробивав у ближній кут, але кіпер прочитав цей задум. На 70 хвилині після обрізки біля власних воріт закарпатська команда пропустила. Легіонер “Ворскли” впевнено переграв воротаря — 2:3. Але підопічні Михайла Іваниці зуміли показати характер, вирвавши нічию на заключних хвилинах матчу: Павло Тищук майстерно пробив у дальній кут — 3:3. “Ужгород” продовжує підготовку до дебютного сезону в Першій лізі.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Блискучий виступ у Сату-Маре: юні дзюдоїсти з Ужгорода завоювали 9 медалей міжнародного турніру
- Ветеран-поліцейський із Закарпаття став чемпіоном світу з бойових єдиноборств ICO
- Спортивний рух на Закарпатті - понад 1000 команд вже зареєструвалися на «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»
- В Ужгороді відбувся відкритий чемпіонат міста з водного поло серед юнаків та дівчат
- Закарпатці перемогли у всеукраїнському чемпіонаті з легкої атлетики серед юнаків та дівчат
- Олександр Бондарев: перший українець у Формулі 1
- Останні новини футболу: підсумки «Золотого м'яча»
- Чемпіонат області та Кубок Ужгорода з легкої атлетики відбулися на стадіоні «Авангард»
- Юні спортсмени з Ужгорода вибороли «золото» та «бронзу» на всеукраїнському турнірі з фехтування
- Закарпатець Андрій Камінський виборов бронзу на Чемпіонаті світу з боротьби з самбо
- "Закарпатські ведмеді-УБД" — срібні призери всеукраїнського турніру серед ветеранів війни
- Юні ужгородські баскетболісти здобули «срібло» на міжнародному турнірі в Угорщині
- Закарпаття прийняло п’ятий етап Кубка України з мотокросу: спортсмени змагалися на честь полеглих воїнів
- В Ужгороді відбудеться відкритий турнір з довгих нардів
- На Закарпатті з настільного тенісу змагаються нацгвардійці України
- Ужгородці здобули нагороди на Міжнародних дитячих іграх у Таллінні
- Ужгород має перших переможців на Міжнародних дитячих іграх у Таллінні!
- Ужгородка Влада Харькова – п'ята фехтувальниця в історії незалежної України, кому вдалося вибороти індивідуальне «золото» на чемпіонаті світу
- Ужгородські спортсмени здобули золото і бронзу чемпіонату України з комбат самозахисту ІСО
- Ужгородка Влада Харькова – чемпіонка світу з фехтування!

До цієї новини немає коментарів