Ужгород підписав угоду про співпрацю із румунським містом Тиргу-Муреш

Ужгород підписав угоду про співпрацю із румунським містом Тиргу-Муреш
Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв та міський голова румунського міста Тиргу-Муреш Золтан Шош сьогодні підписали угоду про співпрацю між містами.

 

На зустрічі в Ужгородській міській раді були також члени румунської делегації – заступник міського голови Александру Дьордь, радники міського голови Беата Шомоді, Боршош Чобо та Іслаї Томаш, секретар Ужгородської міської ради Арсен Мелкумян, заступник міського голови Ужгорода Василь Пинзеник, керуючий справами виконкому міськради Ігор Фартушок, начальниця управління міжнародного співробітництва та інновацій Ужгородської міської ради Вікторія Тарахонич, її заступниця Вікторія Білас.

Міський голова Богдан Андріїв висловив переконання, що підписання сьогодні угоди стане початком конструктивного співробітництва, хороших взаємовідносин між громадами. Відзначив, що Ужгород докладатиме всіх зусиль, щоб зазначені в угоді напрями співпраці втілювалися в життя, побажав гостям приємних вражень від перебування у місті над Ужем. Мер Тиргу-Муреша Золтан Шош також очікує від партнерства з обласним центром Закарпаття довгострокових дружніх взаємовигідних відносин, реалізації спільних проєктів у різних сферах. А співпраця, обмін досвідом, будуть корисні для обох сторін.

У нового румунського міста-побратима Ужгорода 128 тисяч населення, переважно румуни та угорці. З іншим румунським містом-побратимом – Сату-Маре – Ужгород вже реалізовує 2 міжнародні спільні проєкти. Тиргу-Муреш став 23-ім містом-побратимом Ужгорода.

Ужгородська міська рада

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

23 липня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів