Закарпатця з 3 тисячами сигарет затримали прикордонники перед кордоном з Угорщиною

З її слів, у рамках операції "Карпати-2021", в районі село Соломоново Ужгородського району прикордонники побачили невідомого, який прямував у бік кордону із трьома пакунками, загорнутими у чорну поліетиленові плівку.
"Чоловік не мав при собі жодних документів, що посвідчують особу. У пакунках, які він ніс, виявили 3000 пачок тютюнових виробів без марок акцизного збору України. Згодом було встановлено, що затриманий є нашим співвітчизником і місцевим жителем", — сказала речниця.
Після встановлення особи чоловіка було притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення прикордонного режиму. Рішення у цій справі буде приймати суд. Безакцизні сигарети передали співробітникам Закарпатської митниці у встановленому законодавством порядку.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- 7 тис.$ за трансфер річкою до Угорщини: правоохоронці затримали адвоката за переправлення військовозобовʼязаного
- На Закарпатті відзначили річницю 27-го прикордонного загону імені героїв Карпатської Січі
- Міжнародне партнерство в дії: Закарпатську митницю відвідали представники делегації ЄС та МОМ
- Від 6 000 до 32 000$ за переправлення через кордон: на Закарпатті поліція викрила групу зловмисників, які також сприяли вибуттю військовослужбовців із частин
- На Закарпатті затримано пенсіонера, який за 10 тис. доларів координував незаконне переправлення військовозобов’язаного до Румунії
- ДБР затримало майора, який віз трьох військовозобов’язаних до кордону зі Словаччиною
- За 6 тисяч євро обіцяла переправити «клієнта» до ЄС: на Закарпатті затримано жінку, яка організувала незаконний «трансфер»
- $10 тисяч за переправлення до ЄС: на Закарпатті викрито дві схеми незаконного перетину кордону
- Трагедія на Тисі: закарпатські прикордонники врятували 17-річного угорця, його товариш загинув
- На Закарпатті ліквідували канал незаконного переправлення через кордон чоловіків призовного віку
- Службовий статус для незаконного переправлення військовозобов’язаних: ДБР викрило правоохоронця на Закарпатті (ВІДЕО)
- Трьох прикордонників Чопського загону нагородили державними нагородами
- 20 кілограмів металевого сплаву, схожого на срібло, виявили на кордоні з Угорщиною
- Не зміг обманути - спробував підкупити: прикордонники викрили хабародавця у «Лужанці»
- У вантажному потязі, що прямував до Словаччини, прикордонники виявили приховані сигарети
- Родинам полеглих закарпатських прикордонників вручили державні нагороди
- У гаражі на Закарпатті штампували фальшиві права та документи з печатками держорганів
- У пунктах пропуску «Дякове» та «Лужанка» прикордонники Мукачівського загону припинили три спроби надання неправомірної вигоди
- «Подарунки» на пів мільйона: на Закарпатті митники викрили незадекларовані брендові речі
- «Очікування не справдилися»: маріуполець незаконно повернувся в Україну через Карпати після року в Іспанії
До цієї новини немає коментарів