Ужгородський притулок для тварин "Барбос" розпочав акцію зі збору коштів

Про це в коментарі кореспонденту Укрінформу повідомила керівник ужгородського притулку для тварин «Барбос» Ірина Азізян.
«Притулок «Барбос» — волонтерська організація, і наразі ми боргуємо ветеринарам 30 тисяч гривень, переважно це борги за стерилізацію тварин. Наразі у притулку біля 170 тварин, це майже 120 собак та понад 50 котів. Усіх тварин без винятку обробляємо від бліх, кліщів , також усі отримують щеплення. Щоб розуміти: обробка однієї собаки (піпетка від бліх/кліщів та таблетки від глистів) вартує приблизно 150 грн, а комплексне щеплення собаки коштує 200 грн. Це немалі кошти, якщо рахувати на всіх тварин, тому оголосили про збір коштів», – розповіла Азізян.
Також вона повідомила, що на день у притулку тварини з’їдають близько 35 кг сухого корму.
За словами Азізян, місцева громада постійно підтримує притулок: люди роблять благодійні внески, які йдуть на утримування закладу, корм та лікування тварин, але наразі надходжень менше. Вона припускає, що це пов’язано з сезоном відпусток, який іще не завершився. Відтак, волонтери змушені просити про підтримку.
Азізян підкреслила, що робітники притулку намагаються економити на всьому.
«Ми прибираємо, годуємо, забираємо з вулиць, будуємо нові вольєри та вигульні дворики, косимо територію, саджаємо дерева, миємо та перемо самостійно! Ми намагаємося «заробляти» на себе, влаштовуючи ярмарки, проводячи акції у місті, уроки добра, англомовні клуби та виготовляючи вечорами сувеніри на продаж. Просто зараз накопичилися борги, і щоб розрахуватися, нам потрібна підтримка», – пояснила керівниця притулку.
Вона констатувала, що цуценят та кошенят, привитих та стерилізованих, забирають у нові сім’ї. Але є хворі та старі собаки, які живуть у притулку від початку його заснування, бо не зможуть адаптуватися в нових сім’ях.
За словами волонтерки, реквізити притулку можна знайти на їхній сторінці у Фейсбуці.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Богдан Андріїв привітав з перемогами на всеукраїнському й світовому рівнях ужгородських спортсменів
- Поліцейські встановлюють обставини ДТП, що сталася на Ужгородщині
- В Ужгородській громаді знову болюча втрата - завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- Понад 110 дітей вирушили на Міжгірщину в літній табір «Super Star Camp» від ГО «Європейська школа»
- Цієї суботи ужгородців та гостей міста запрошують на масштабну спортивну подію «Активні парки – Забіг Ужгород»
- В Ужгороді відбудеться освітній фестиваль для молоді
- Від початку року закарпатські патрульні розшукали 126 водіїв, які покинули місце ДТП
- Одразу 6 адмінпротоколів склали закарпатські патрульні на неповнолітнього керманича
- В Ужгороді урочисто вручили дипломи випускникам Академії культури і мистецтв
- В Ужгороді попрощалися із 39-річним солдатом Сергієм Гвоздецьким
- Каністерапія, руханка і усвідомлене дихання: в Ужгороді пройшов День спільнодії
- В Ужгородському скансені відбулася культурно-мистецька акція «Етнічна палітра Закарпаття»
- Ужгород завтра прощатиметься із полеглим Героєм
- В Ужгороді запровадили автоматизовану систему оплати за проїзд: як платитимуть пасажири
- В обласному центрі відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції
- В Ужгороді цьогоріч – 15 двохсотбальників, із них двоє отримали по 200 балів із двох предметів
- В Ужгороді повідомлено про підозру експосадовцю Держземагентства, який незаконно передав у приватну власність заповідні землі в обласному центрі
- В Ужгороді відкрили пам'ятну дошку полеглому Герою Роману Гапаку
- 28 червня Закарпатська обласна філармонія запрошує містян і гостей Ужгорода насолодитися живою музикою просто неба
- Ужгород попрощався із полеглим Героєм, 40-річним солдатом Сергієм Желізкою
До цієї новини немає коментарів