Богдан Андріїв зустрівся із Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові Давідом Нови

Богдан Андріїв зустрівся із Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові Давідом Нови
Ужгородський міський голова Богдан Андріїв зустрівся сьогодні із новопризначеним Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові Давідом Нови.

 

Богдан Євстафійович привітав пана Консула із призначенням, побажав успішної роботи на  новій посаді та висловив сподівання на плідну співпрацю. Міський голова подякував за постійну підтримку Чехією соціальних проєктів в Ужгороді – зокрема, Ужгородській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3, де вивчають чеську мову, міській дитячій лікарні, культурних проєктів. Також Богдан Євстафійович розповів, що Ужгород має дружні стосунки із чеськими містами-побратимами – Чеською Ліпою та Їглавою, на жаль, через епідемію коронавірусу останні півтора роки не було такого тісного спілкування, більшість зустрічей проводилися в онлайн-форматі.

Генеральний консул зізнався, що вперше в Ужгороді, відзначив, що у  захваті від архітектури міста.

Під час зустрічі сторони обговорили також перспективні  напрями співпраці в галузях економіки, туризму, культури тощо. Приділили увагу й питанню авіаперевезень – зокрема, запланували дослідити можливість організації прямого рейсу з Ужгорода до одного з чеських міст.

Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

23 вересня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів