У селі на Закарпатті вівчарі відзначили "розлучення овець" (ФОТО)

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст Юрій Павлишинець.
""Розлучення овець" наче випускний для гуцульських вівчарів. Це той день, коли завершується складне, сповнене небезпек, літування. Позаду щоденні клопоти з вівцями: недосипання, випас в непогоду, доїння тричі на день та нічна робота з молоком і магічне примовляння аби сир "вродився" добрим", — повідомив журналіст.
.jpg)
За його словами, у день "Розлучення овець" ватаг підбиває підсумки та звітує перед ґаздами про стан і здоров’я кожної вівці та дає собі слово — більше вівчарити не піде.
Як повідомив Суспільному Юрій Павлишинець, проводжали овець на полонину в травні.
.jpg)
"В отарі було приблизно 150 овець. Практично перелітували без інцидентів, щоправда, двох овець вкусила змія, вони загинули. Полонин за літо пройшли декілька. Найвідоміша локація — поруч з витоками річки Чорна Тиса. Вівчарів на полонині було 4-5. Ватаг — один з найдосвідченіших вівчарів — Ілля Вербищук".
.jpg)
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Закарпатський обласний центр підготовки населення до нацспротиву відкриває 10-й набір на навчальний курс
- В Ужгороді протягом двох тижнів можна переглянути виставку дитячих робіт «Листівка миру»
- Закарпаття представило досвід підтримки ветеранів на Всеукраїнському форумі в Києві
- Трагедія в Карпатах: загинули двоє туристів із Вінниччини
- Пів сотні українських ветеранів піднялися на найвищу точку Карпат - гору Говерлу
- Закарпатські рятувальники відшукали туристку, яка заблукала біля гори Петрос
- В Ужгороді презентували творчі роботи учасників конкурсу «Листівка миру» та нагородили переможців
- На Ужгородщині відкрили меморіальну дошку полеглому Герою-прикордоннику
- У Мукачеві відкрили сучасний ветеранський хаб
- На Закарпатті рятувальники двічі вирушали на пошуки заблукалих людей
- Гірські рятувальники надали допомогу потерпілому в горах на Рахівщині
- На Закарпатті пілотував проєкт «Шкільний омбудсман»
- На Рахівщині водій, не впоравшись із керуванням, зіткнувся з електричним стовпом та перекинувся
- Хуст прийняв завершальний забіг Transcarpathian Grand Run — марафон і благодійність
- Реалізація державної стратегії розвитку розподіленої генерації: Закарпаття приймає виїзне засідання парламентського Комітету з енергетики
- П’ятеро закарпатців – спортсменів з інвалідністю та їхні тренери – отримуватимуть стипендію Президента України
- Завтра в Ужгороді вчетверте відбудеться культурно-мистецька акція «Жива спадщина»
- На Закарпатті відбулася серія тренінгів для жінок і дівчат у межах проєкту з розвитку лідерства та безпеки
- На Закарпатті відбулося обласне засідання Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України
- «Діалоги влади та бізнесу»: на Закарпатті говоритимуть про безбар'єрний доступ до культурної спадщини

До цієї новини немає коментарів