Юридичні особи, які купують електроенергію в ТОВ «Закарпатгаз Збут», отримують додаткові можливості

Юридичні особи, які купують електроенергію в ТОВ «Закарпатгаз Збут», отримують додаткові можливості
ТОВ «Закарпатгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», пропонує своїм клієнтам-юридичним особам пакет «Газ + Електроенергія». Підключивши цю послугу, підприємці, бюджетні установи та організації отримують знижку на газнезалежно від об`єму споживання.

 

«Пакет «Газ + Електроенергія» набирає популярності серед наших клієнтів-юридичних осіб. Окрім знижки на блакитне паливо, вони отримують додаткові можливості, серед яких: оплата по факту, оплата за послугу з розподілу електроенергії через постачальника, відсутність штрафів за небаланси і, звичайно, конкурентна ціна на електроенергію», - зазначає директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець.

Усі юридичні особи, підключені до пакету «Газ + Електроенергія», отримують персонального менеджера, який оперативно формує рахунки та акти виконаних робіт з обох видів постачання. До послуг представників малого та середнього бізнесу також особистий кабінет 104 Бізнес Онлайн. Завдяки йому можна замовляти та коригувати потрібні обсяги, контролювати

документообіг та отримувати рахунки в режимі реального часу. Для додаткової інформації зв`язуйтеся з вашим менеджером по газу через форму на сайті https://zk.gaszbut.com.ua/forma-zvazku або за телефонами відділень ТОВ «Закарпатгаз Збут»: https://zk.gaszbut.com.ua/contacts-business.

Довідка: Ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «Закарпатгаз Збут» видано постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 17.06.2020 року. Компанія має діючі договори з Операторами розподілу електроенергії в торговій зоні «Бурштинський енергетичний острів», забезпечуючи безперебійне та надійне електропостачання юридичним особам в необхідних обсягах та за конкурентною ціною.

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

29 вересня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів