Поліцейські встановлюють обставини конфлікту між двома підлітками в Мукачеві

Учора, 7 жовтня, до поліції надійшло повідомлення з Обласної дитячої лікарні про те, що для надання медичної допомоги до них доставлено 13-річного хлопця, мешканця Мукачева. Лікарі діагностували у неповнолітнього непроникаючу колоту рану миски ззаду. Мукачівські поліцейські негайно відреагували на повідомлення та встановили обставини за яких було поранено підлітка. Як з’ясувалося, тілесні ушкодження неповнолітньому спричинив сусідський хлопчина.
Між потерпілим та 14-ти річним хлопцем, мешканцями гуртожитку, виникла суперечка, у ході якої менший ударив в обличчя старшого, того це обурило, і він схопив ніж та кинув у потерпілого. Хлопця прооперували, його життю нічого не загрожує.
Відомості за вказаним фактом внесли до ЄРДР за ч.1 ст. 125 Кримінального кодексу України. Йдеться про умисне легке тілесне ушкодження. У справі призначатиметься судово-медична експертиза, за висновками якої буде остаточно встановлено ступінь важкості отриманих потерпілим тілесних ушкоджень.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
© Офіційний сайт Головного управління Національної поліції в Закарпатській області : https://zk.npu.gov.ua/news/Informacziya/policzejski-vstanovlyuyut-obstavini-konfliktu-mizh-dvoma-pidlitkami-v-mukachevi/
До теми
- На Закарпатті затримали громадянку Словаччини, яка вербувала жінок для сексуальної експлуатації
- До уваги водіїв! Зміни в організації руху на вулиці Закарпатській в Ужгороді!
- Депутат і “схема виїзду”: на Закарпатті викрили організатора переправлення за кордон
- Повідомлено про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та стріляв у правоохоронців
- На Закарпатті поліція врятувала дітей від експлуатації та затримала матір, яка передавала їх «в оренду»
- За минулий тиждень закарпатські поліцейські розшукали 15 водіїв, які залишили місце ДТП
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники ліквідували ще два трансфери ухилянтів до ЄС
- На кордоні зі Словаччиною затримали групу порушників
- Патрульна поліція Закарпаття нагадує: відволікатися на гаджети, керуючи автівкою — небезпечно
- В Ужгороді до 7 років позбавлення волі засуджено двох переправників ухилянтів
- До 12 тисяч доларів за «перехід»: на Закарпатті блоковано три схеми бізнесу на незаконних втечах за кордон
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 13 водіїв, які залишили місце ДТП
- На Закарпатті за березень викрито 12 учасників схем незаконного переправлення військовозобов’язаних
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники блокували черговий трансфер ухилянтів до ЄС
- Понад 2,2 кг наркотиків намагалися ввезти в Закарпаття: поліція затримала наркокур’єра з Дніпра
- На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
- Два канали незаконного переправлення осіб через кордон ліквідували оперативники Мукачівського прикордонного загону
- СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею Будапешта на Закарпатті у 2025 році
- 62-річний житель Івано-Франківщини збирався переправити в Румунію свого 25-річного земляка
- На Закарпатті судитимуть 12 учасників злочинної групи – арештовано майно на майже 20 млн грн

До цієї новини немає коментарів