ФК "Ужгород" мінімально поступається "Поділлю"

ФК "Ужгород" мінімально поступається "Поділлю"
У 13 турі Першої ліги на стадіоні “Авангард” закарпатська команда не змогла здобути залікові бали у матчі проти хмельницького “Поділля”. Гості зі стартових хвилин взяли м’яч під свій контроль, а перший же свій момент реалізували. На 8 хвилині з позиції лівого інсайду у дальній кут прицільно пробив Андрій Ліповуз — 0:1.

 

“Ужгородці” могли відповісти на 21 хвилині: після навісу з правого краю головою міг пробивати Микола Гайдучик, однак не дотягнувся до м’яча. На 38 хвилині гості могли подвоювати перевагу в рахунку: Володимир Савошко після навісу з флангу пробивав головою в дальній кут, однак не влучив. Забивати ще до перерви могла закарпатська команда: на 42 хвилині Віктор Хомченко звільнився з-під опіки і пробивав з 20-ти метрів, однак кіпер без труднощів впорався.

У таймі другому на 53 хвилині гострий момент створили гості: Ігор Каопенко пробивав з кількох метрів після пасу з флангу, але Михайло Готра зіграв надійно. А вже через хвилину відповіли господарі. Віктор Хомченко в оточенні кількох опонентів зумів нанести небезпечний удар — врятувала поперечка. Тривалий період часу небезпечних моментів команди не створювали, вся боротьба була зосереджена у центрі поля або на підступах до штрафної. На 85 хвилині шанс вирівняти рахунок мали Віктор Хомченко й Василь Пиняшко, однак не встигли відгукнутися на передачу з флангу. У підсумку, мінімальна поразка у рідних стінах.

ФК "Ужгород"

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

12 жовтня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів