Як вирощувати гарбуз
Гарбуз сприяє зниженню ваги, допомагає при проблемах із кишечником, очищає організм від шлаків, підвищує імунітет, покращує склад крові.
Цей плід має привабливий вигляд. Часто дачники вирощують декоративні сорти гарбуза.Вирощування цього помаранчевого плоду не потребує особливих навичок. Отримати відмінний урожай гарбуза може навіть городник-початківець.
Гарбуз – теплолюбна рослина, тому вирощувати її переважно розсадним способом. Насіння гарбуза при цьому необхідно вибирати ретельно.Посадка насіння
Так як гарбуз погано реагує на пересадку, насіння рекомендує відразу висаджувати в окремі горщики. Це можуть бути торф'яні стаканчики або будь-які відповідні ємності.
Грунт повинен бути легким і поживним. Грунт можна придбати у спеціалізованих магазинах або підготувати самостійно. Для цього торф змішують з тирсою та перегноєм, потім додають невелику кількість мінерального добрива з вмістом калію та азоту.
Ґрунтом заповнюють стаканчики, поливають теплою водою. Насіння поглиблює на 3-5 см, засипають шаром ґрунту і поливають ще раз. Горщики накривають склом або плівкою до появи сходів.Догляд за розсадою
Місткості з розсадою поміщають на сонячну сторону. Вдень температура повітря має становити 15-20 °С, вночі – на 5 градусів нижче.
Гарбуз не переносить пересихання ґрунту та застою вологи. На дно ємності із розсадою завжди поміщають шар дренажу. Полив виробляють теплою водою тільки в ранкові або вечірні години.Розсада гарбуза добре відгукується на підживлення. Для цього підійдуть як мінеральні добрива, і органічні.
Перед висадженням розсади гарбуза у відкритий ґрунт рослини гартують. Для цього можна протягом дня відкривати кватирку на декілька годинників або переносити розсаду на балкон або веранду. Час перебування у прохолоді починають із 30 хвилин, поступово доводячи до 6-8 годин.Розсаду висаджують на грядку, коли рослини у висоту досягнуть 15 см. Перші дні після посадки гарбуз на ніч укривають плівкою або нетканим матеріалом.
Після посадки гарбуз поливають двічі на тиждень. Потім поступово полив скорочують до одного разу на два тижні і потім полив потрібно припинити. Роблять це з появою перших зав'язей. Це забезпечить плоду щільну м'якоть, насичений, а не рідкий смак. Боятися не варто, що гарбуз засохне, це рослина, яка витримує сорокоградусну спеку тривалий час.
До теми
- Медтехніка Ortop.ua в Ужгороді
- Укрзалізниця відкриває продаж квитків на ще один дитячий вагон, спроєктований у партнерстві з ЮНІСЕФ - у потягу до Ужгорода
- Збираємось в дорогу з новою сумкою
- Як перевірити воду на якість в домашніх умовах?
- Ринок нерухомості Ужгорода зростає
- Графік Пасхальних богослужінь та освячення пасок в Ужгороді у храмах Української православної церкви
- Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
- Якісний ремонт турбін в Ужгороді в СТО Centr Turbin
- Ексклюзивні торти Рошен
- Flowers.ua – сервіс доставки квітів та подарунків в Ужгороді та всій Україні
- Чому важливо споживати чисту питну воду
- ТОП-5 напрямків на залізничному транспорті в Україні
- Роль воды в жизни человека для нормального функционирования организма
- Закарпаттяобленерго: перевірте, чи ваша новорічна ялинка безпечна
- В Ужгороді відбудеться тренінг з безпечного поводження зі зброєю
- Як заробити на якісному street food без франшизи
- Сьогодні в Ужгороді єдиний виступ Василя Байдака, актора Інародного театру абсурду Воробушек
- Робота в таксі Bolt в Ужгороді - як працевлаштуватись
- Що таке лазерна епіляція 3D
- Виртуальная реальность, которую вы сможете увидеть своими глазами
До цієї новини немає коментарів