В Ужгороді триває чемпіонат України із художньої гімнастики

В Ужгороді триває чемпіонат України із художньої гімнастики
Свято грації, краси і спорту – в Ужгороді у спорткомплексі «Юність». Цими днями, 7-11 грудня, тут – командний чемпіонат України та чемпіонат України серед спортивних клубів із художньої гімнастики, - інформує Ужгородська міська рада.

 

Понад тисячу гімнасток, серед яких – і збірна України, демонструють талант і навички, а оцінює їх, зокрема, на командному чемпіонаті, поважне журі на чолі з президенткою Федерації гімнастики України в індивідуальній першості Іриною Дерюгіною, а на чемпіонаті України серед спортивних клубів – журі на чолі з суддею міжнародної категорії Мариною Семенюк.

Заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай привітав учасників змагань в обласному центрі Закарпаття, передав вітання від міського голови Богдана Андріїва, депутатського корпусу та виконавчого комітету, подякував усім організаторам та, зокрема, обласній Федерації художньої гімнастики і її керівниці Валентині Плавайко, що змагання такого високого рівня проводять саме в місті над Ужем. Учасницям наголосив, що щоденна праця над собою, підказки тренерів – запорука успіху.

Також в урочистостях узяли участь начальник управління молоді та спорту департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА Олег Муртазін, депутат Закарпатської облради Денис Ман. На завершення урочистостей спортсменок, які змагалися вчора та сьогодні, відповідно до результатів, нагородили медалями.

 

08 грудня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів