Гравець “Ужгорода” Сергій Машталір поділився своїми думками щодо виступу команди у літньо-осінній частині сезону

Гравець “Ужгорода” Сергій Машталір поділився своїми думками щодо виступу команди у літньо-осінній частині сезону

 

 

— Закарпатська команда пішла на зимову перерву, перебуваючи 15-й сходинці турнірної таблиці з 16-очковим доробком. Як охарактеризуєш виступ “Ужгорода” у дебютному сезоні?

— Звичайно, хотілося б краще розпочати дебютний сезон в Першій лізі. Якщо дивитись реально на картину, то, на жаль, ми провалили певний відрізок чемпіонату, але якшо брати початок і кінець, то ми змогли набрати очки, змогли переламати ту серію невдач, і зараз все виглядає не так жахливо, як після 10-го туру, коли в нас було лише одне очко.

— Який матч вважаєш переломним у чемпіонаті для “ужгородців”?

— Мабуть, гра з “Гірником-Спорт”, після того матчу ми почали брати очки, звісно були перемоги, були нічиї, були й програшні ігри, але в принципі після тої гри ми змогли набрати ще 14 очок.

— Як загалом оціниш рівень Першої ліги?

— Рівень команд досить хороший, є багато сильних гравців, їпрохідних матчів немає, кожен суперник може припіднести сюрприз.

— Що скажеш про конкуренцію в “Ужгороді” у цьому сезоні?

— Як на мене, конкуренція була здорова, досить висока на деяких позиціях, всім гравцям був наданий шанс проявити себе.

— Що на твою думку найважливіше змінив наставник Богдан Блавацький, аби результати команди покращились?

— Ми почали грати досить компактніше в останніх матчах. Як в Другій лізі, наприклад. Почали терпіти та чекати на свій шанс в атаці. Тренер зміг стабілізувати стартовий склад.

— Наскільки відчувалася підтримка вболівальників у складний для команди період?

— На жаль, на наші матчі ходить не так багато вболівальників, як би хотілося, завжди приємно вигравати і радувати їх грою, але не завжди це виходило. Тому хочеться подякувати тим, хто завжди підтримував нас, як би не складась гра. Хочу окремо подякувати нашим друзям, близьким, тим, хто завжди нас підтримує, який би результат не був на табло.

— Як плануєш провести відпустку?

— Планую тренуватись кожен день. На жаль, пропустив велику кількість часу через травму, тому доведеться наздоганяти, набирати форму у відпустці.

ФК "Ужгород"

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

09 грудня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів