Закарпатська митниця: найбільше зафіксовано порушень митного законодавства на кордоні з Угорщиною

У першу п’ятірку митних постів, де цьогоріч найбільше зафіксовано порушень митного законодавства, входять: КПП «Тиса», що на кордоні з Угорщиною, - 420 протоколів на суму 29,8 млн грн; внутрішній митний пост «Ужгород-центральний» - 235 пртоколів; КПП «Ужгород-автомобільний», що на кордоні зі Словаччиною, - 217 протоколів на суму 13,7 млн грн; КПП «Лужанка», що на кордоні з Угорщиною, - 163 протоколи на суму 9,8 млн грн; внутрішній пост «Мукачеве» - 91 протокол на 888 тис грн.
Наступні переходи, де вже менше зафіксовано порушень митного законодавства, це: внутрішній пост «Виноградів-вантажний» - 81 протокол, КПП «Вилок» - 65 протоколів на суму 2 млн грн; «Дякове» - 50 протоколів на суму 2,5 млн грн та КПП «Солотвино» - 44 протоколів на 2,4 млн грн.
Пресслужба Закарпатської митниці
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Закарпатські вогнеборці у складі зведеного загону ДСНС України гасять пожежі у Франції
- Трагедія на Тисі: закарпатські прикордонники врятували 17-річного угорця, його товариш загинув
- На Рахівщині рятувальники знайшли туриста, який дві доби блукав у горах
- ДТП на Ужгородщині: троє травмованих, водія деблокували з понівеченого авто
- В Ужгороді перевіряють інформацію про поні, якого використовували для розваг у спеку
- На Мукачівщині зафіксували масовий мор риби
- Прокуратура через суд повертає Керецьківській громаді землю з незаконними рибниками
- На Закарпатті зберігається надзвичайна пожежна небезпека: рятувальники закликають не провокувати загоряння
- Понад 1300 пожеж сухостою від початку року: ДСНС Закарпаття закликає припинити випалювання трави
- Похід на Петрос для мешканця Львівщини завершився травмою ноги та викликом рятувальників
- На Закарпатті прокуратура через суд вимагає надати 400 гектарам «Річки Білої Тиси» статус заповідної території
- На Хустщині прокуратура через суд вимагає стягнути понад 883 тис. грн боргу за землю
- Шукали за допомогою світлових ракет: на Тячівщині врятували грибника
- Впродовж вихідних на Закарпатті сталося 22 пожежі в екосистемах
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП на Мукачівщині
- В Ужгородському замку завтра відкриють виставку «Роми Закарпаття: історія, пам’ять, гідність»
- Повалили на землю та відібрали 9 000 грн: поліцейські Виноградова затримали підозрюваних у пограбуванні чоловіка
- П'ятьох «нелегальних» перевізників виявили інспектори на Закарпатті
- Поліція Рахівщини розслідує ДТП, у якій травмувалися семеро людей, серед яких – двоє малолітніх хлопчиків
- Три ДТП за участі неповнолітніх водіїв сталися на Закарпатті: поліція закликає не допускати дітей до керування транспортом

До цієї новини немає коментарів