В Ужгородській міськраді відбулася зустріч із заступником посла Держави Ізраїль. Що обговорили?
Насамперед Вадим Олександрович передав гостю вітання від міського голови Богдана Андріїва, подякував за медичні засоби, які передають міській клінічній лікарні. Розповів про партнерство Ужгорода з 23 містами-побратимами в різних куточках світу, поцікавився можливістю такої співпраці з одним із міст Ізраїлю.
Йшлося під час зустрічі і про життя єврейської громади в Ужгороді. Вадим Борець згадав, зокрема, масштабне свято внесення нового сувою Тори до синагоги, на яке приїхали євреї з усіх куточків Закарпаття та інших міст України. Представники міської влади, додав Вадим Олександрович, завжди беруть участь у заходах, які організовує єврейська громада.
Йоав Бистрицький подякував за чітку позицію, висловлену Ужгородською міською радою, та швидке реагування на дії вандалів, які недавно пошкодили менору – символ єврейського свята Хануки. До слова, завдяки системі відеоспостереження «Безпечне місто» та професіоналізму правоохоронних структур, встановити винних вдалося швидко.
Ярослав Глагола звернувся до заступника посла Держави Ізраїль із проханням щодо обміну досвідом з ізраїльськими медиками, де, зокрема, одні з найпрогресивніших за розвитком такі напрямки медицини, як трансплантологія, пластична хірургія, онкологія тощо. Домовилися обговорити, як найоптимальніше можна було б організувати такий обмін досвідом: чи проводити вебінари, чи, якщо вдасться, запросити ізраїльських фахівців у наш край для проведення майстер-класів та обміну досвідом під час конференцій, або ж організувати візит наших медиків до ізраїльських клінік. Можливість проведення навчань розглянуть і для медичних менеджерів.
Ужгородська міська рада
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Міський голова Богдан Андріїв зустрівся з Героєм України Владиславом Стоцьким
- Ужгород та Черкаси підписали Меморандум про співпрацю
- В Ужгородській міськраді провели позапланове засідання комісії ТЕБ та НС щодо підготовки до зими та стану укриттів
- Туберкульоз і ВІЛ – подвійна загроза, що потребує єдності дій: у міськраді обговорили ситуацію в Ужгороді
- В Ужгороді вже місяць працює Офіс податкових консультантів
- В Ужгороді офіційно розпочався опалювальний сезон – у лікарнях, школах, дитсадках можуть включати за потреби тепло
- Ужгородська міська рада оголосила прийом документів на премії для діячів культури та мистецтва
- Соцзахист, медицина, пенсії: в Ужгороді говорили про проблеми та виклики для людей похилого віку
- Ще 2 мільйони гривень на підтримку захисників виділили із бюджету Ужгорода
- Богдан Андріїв: "5 мільйонів гривень із бюджету Ужгорода спрямують для будівництва ветеранського простору"
- «Діалог влади та бізнесу»: Офіс податкових консультантів як новий інструмент підтримки бізнесу та громадян
- В Ужгороді діє тимчасова заборона на самовільне встановлення дорожніх конусів
- Понад три мільйони гривень виділили на підготовку шкіл і дитсадків Ужгорода до опалювального сезону
- Ми будемо робити все, щоб допомогти підприємству швидко відновитися - Зеленський про зруйнований росіянами "Flex" у Мукачеві
- В Ужгороді стартував III Всеукраїнський форум міської мобільності – Uzhhorod Urban Mobility Forum 2025
- 1 мільйон гривень субвенції передадуть із бюджету Ужгорода Костянтинівці, що на Донеччині
- Ще 6,9 млн грн на підтримку військових виділять із бюджету Ужгорода
- На одноразову допомогу рідним загиблих захисників із бюджету Ужгорода виділили ще 1,8 млн грн
- До уваги батьків! Як оформити учнівську муніципальну картку ужгородця
- ЦНАП Ужгородської міської ради надаватиме ще більше адмінпослуг

До цієї новини немає коментарів