Закарпаття: все про оперативну ситуацію, пальне, харчі, перевірки

Про ситуацію на Закарпатті і в Ужгороді сьогодні, 25 лютого, розповіли голова Закарпатської обласної військової адміністрації Віктор Микита та Ужгородський міський голова Богдан Андріїв
– Указом Президента на всій території України утворено обласні військові адміністрації, голова Закарпатської ОДА Віктор Микита є головою обласної військової адміністрації і має виняткові права з організації роботи всіх державних та недержавних структур для безпеки краю.
– Указом Президента України оголошено загальну мобілізацію, всі особи від 18 до 60 років повинні прибути до центрів комплектування. Представники військкоматів можуть запрошувати чоловіків і усно, на вулиці. – Тимчасово заборонено виїзд чоловіків від 18 до 60 років за кордон, тому велике прохання до них не пробувати це робити у пунктах пропуску, не заважати виїзду жінок, дітей, літніх людей, не затримувати митне оформлення. – Пункти пропуску працюють у штатному режимі. – Триває робота з дипломатичними установами, щоб підприємці могли завозити товари, харчі з сусідніх країн, з митницями, щоб швидко проводити процедури оформлення. – Немає передумов для продовольчої кризи, нестачі пального. – На всіх в’їздах в область проводять прискіпливі перевірки. – Наразі не стоїть питання запровадження комендантської години, але величезне прохання після 22:00 бути вдома – так легше правоохоронцям контролювати ситуацію. До закладів харчування теж прохання – не працювати після 22 години, це буде перевірятися. Якщо якісь вечірки, дні народження – прохання святкувати вдома, звичайно, без будь-яких салютів і галасу. Поки є розуміння населення, немає хаосу – комендантську годину не вводять. – Усім потрібно при собі документи, щоб їх швидко могли перевірити і встановити особу. – Уже спав ажіотаж у супермаркетах, магазинах, контролюються залишки на складах. Так, ціни зросли, але треба розуміти, що триває війна. Ситуацію моніторять, є сподівання на стабілізацію після налагодження регулярного постачання з-за кордону. – Правоохоронні органи працюють у дуже посиленому режимі. Це потребує багато людського ресурсу, їм потрібна допомога територіальної оборони. Чоловіки, сидячи вдома, навіть із рушницею, користі не принесуть, лише організовано, в підрозділах, відповідно до стратегії захисту нашого регіону, вони будуть дуже корисними, тому важливо всім записатися в територіальну оборону. Зброї, обмундирування для територіальної оборони вистачає. На підтримку військових, тероборони залучили кошти. – Гуманітарна допомога вже в дорозі, буде надаватися людям, які не можуть себе забезпечити. Проводиться збір допомоги від ужгородців у школах №2, 6, 7, 8, 19 та НВК «Гармонія». – Міська влада Ужгорода працює над основним завданням – забезпечити життєдіяльність міста. – Заклади охорони здоров’я в Ужгороді працюють у звичному режимі, медикаментів наразі достатньо. – Ужгородські школи – на дистанційному навчанні, дитсадки не працюють. – Є чітке розуміння, де і як розміщувати приїжджих, план дій, комунікація про це з керівниками територіальних громад, в Ужгороді створено цілодобовий координаційний центр, чітко розписані відповідальні за всі аспекти розміщення людей. – Транспорт на Закарпатті працює, але зростає вартість пального, тому можливе підвищення цін на квитки. Якщо буде надходження пального з ЄС, його будуть скеровувати на найгостріші потреби, зокрема і перевезення. – В Ужгороді теж забезпечено громадські перевезення, але через зменшення пасажиропотоків на маршрути виходить менше транспортних засобів.
До теми
- Ремонт Пішохідного мосту в Ужгороді: коли розпочнуть роботи, скільки це коштуватиме та чи перекриватимуть рух
- Богдан Андріїв: "Ужгород виділив ще 13 мільйонів гривень на підтримку захисників"
- 1 мільйон гривень спрямують на підтримку ветеранських організацій в Ужгороді
- Богдан Андріїв вручив грамоту міської ради директорці «АстраДіа» Нелі Лазар
- Гордість Ужгорода: міський голова нагородив талановиту молодь ФОТО
- Розпочала роботу чергова сесія Ужгородської міської ради: що на порядку денному
- В Ужгороді нагородили рятувальників УДСНС у Закарпатській області за героїчну боротьбу з пожежами
- В Ужгороді зросте вартість тарифів на водопостачання та водовідведення – рішення виконкому
- Ще сім ужгородських родин військових та ветеранів отримали сертифікати на житло
- Богдан Андріїв: "Ужгород та португальське місто Майа відтепер офіційно міста-побратими"
- Уперше в Ужгороді Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарії в Україні та Республіці Молдова Фелікс Бауманн
- Рішення позачергової сесії Ужгородської міськради відкриває шлях до модернізації ліцею ім. Августина Волошина за стандартами НУШ
- В Ужгородському РТЦК та СП – новий керівник
- Ужгород посилює енергетичну стійкість: міська рада обговорила співпрацю з чеськими партнерами
- На Закарпатті військовослужбовці, ветерани та родини загиблих захисників отримали нові квартири
- Богдан Андріїв вручив грамоти міської ради кращим художнім гімнасткам
- На сесії Ужгородської міськради обговорили розвиток і модернізацію водоканалу
- Сесія Ужгородської міськради: депутати не дозволили збільшити забудову біля озера «Кірпічка»
- Енергетика, земля та кладовище «Барвінок»: ключові теми сесії Ужгородської міськради
- Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв провів черговий особистий прийом громадян

До цієї новини немає коментарів