45 автомобілів та 3 автобуси: яка ситуація на прикордонних КПП на Закарпатті

45 автомобілів та 3 автобуси стояли в черзі на прикордонних пунктах пропуску розташованих на Закарпатті. Такі дані, станом на 9 ранку 26 травня повідомили на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби у Facebook.
10 легкових автомобілів та 1 автобус — у черзі на виїзд з України перед КПП "Ужгород", який розташований біля кордону зі Словаччиною. 10 автівок та 2 автобуси — перед КПП "Тиса", що поблизу Угорщини. 15 легковиків у черзі на виїзд до Угорщини з КПП "Лужанка". Також 10 автомобілів стояли у черзі перед КПП "Вилок", біля Угорщини. На інших пропускних пунктах автомобілів та пішоходів немає.
Ситуація на пунктах пропуску 26 травня станом на 9 ранку:
Словацька Республіка:
- "Малий Березний" — 0 л/а, 0 пішоходів;
- "Ужгород" — 10 л/а, 1 автобус, 0 пішоходів.
- "Малі Селменці" — 0 пішоходів (працює з 09 до 21 години).
Угорщина:
- "Тиса" — 10 л/а, 2 автобуси (пропуск пішоходів не здійснюється);
- "Дзвінкове" — 0 л/а, 0 пішоходів (працює з 08 до 19 години);
- "Косино" — 0 л/а, 0 пішоходів (працює з 08 до 20 години);
- "Лужанка" — 15 л/а, 0 пішоходів;
- "Вилок" — 10 л/а, 0 пішоходів.
Румунія:
- "Дякове" — 0 л/а, 0 пішоходів;
- "Солотвино" — 0 л/а, 0 пішоходів.
До теми
- У Міжгір'ї перейменували вулицю на честь Степана Бандери: в області залишилося змінити назви ще двох вулиць
- Закарпатська митниця: за порушення митного законодавства цьогоріч стягнуто у бюджет майже 15 млн грн
- Голова громадської організації за гроші переправляв чоловіків за кордон – поліція затримала організатора та його спільницю
- Рекорд України з донорства: кров здав і звільнений із 3-річного полону офіцер Чопського прикордонного загону
- На кордоні зі Словаччиною затримали групу порушників
- Закарпатські школярі вибороли 46 нагород на всеукраїнських олімпіадах та МАН
- Поблизу кордону з Румунією прикордонники виявили тіло людини
- Фармацевтична галузь на шляху до ЄС: на Закарпатті обговорили нові правила, інвестиції та перспективи розвитку
- Маленькі закарпатці спробували себе у ролі операторів дронів та кінологів Держприкордонслужби
- Дітки захисників із Донеччини, Запоріжжя та Київщини провели незабутній день на території санаторію «Деренівська купіль»
- Житель Дніпропетровщини намагався підкупити прикордонницю Мукачівського загону
- ДБР викрило групу переправників на Закарпатті
- На Закарпатті стартує проєкт виїзних сесій вакцинації: мобільні бригади працюватимуть у семи громадах області
- За 15 тис. дол. США до Словаччини: на Закарпатті викрито канал незаконного переправлення
- На кордоні зі Словаччиною знайшли викрадений мікроавтобус
- За 500 метрів від мети: закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків, які тікали через гори
- 10 тис. $ з кожного клієнта – поліція Закарпаття затримала групу осіб за переправлення чоловіків через держкордон України
- На Закарпатті заблоковано ще три канали незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон: затримано трьох підозрюваних
- У Чопському прикордонному загоні провели Тиждень безбар’єрності
- За кермом без обмежень: на Закарпатті для людей з інвалідністю представили адаптований транспортний засіб

До цієї новини немає коментарів