На Закарпатті провели перерахунок пенсії 23 тис. пенсіонерам, які працюють

На Закарпатті провели перерахунок пенсії 23 тис. пенсіонерам, які працюють
Органи Пенсійного фонду здійснюють перерахунок пенсій і роблять усе, аби населення вчасно та в повному обсязі отримало виплати. На цьому під час брифінгу наголосила начальниця Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек.

 

«В області проведено перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам, тобто тим, за кого роботодавець (або фахівець самостійно) сплачує єдиний соціальний внесок. Виплата проводиться, починаючи з червня, з доплатою за квітень і травень», – зауважила спікерка.

За її словами, на Закарпатті таких перерахунків здійснили 23 069 пенсіонерам, які працюють. У середньому підвищення становить 86 гривень. Продовжуються й компенсаційні виплати: 456 грн і 570 грн, що отримають 23 407 пенсіонерів віком 75-80 років та 27 425 осіб, котрим виповнилося 80 років, відповідно.

Анастасія Пентек також зазначила, що станом на сьогодні в області 21 члену сімей полеглих військовослужбовців від 24 лютого 2022 р. призначено пенсії у зв'язку з втратою годувальника. На брифінгу начальниця Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області повідомила й про одноразову щорічну виплату ветеранам. Цього року кошти отримають у червні 6 083 закарпатці.

Також йшлося про призначення дострокової пенсії за віком членам сімей померлих/загиблих військовослужбовців, внесення змін до деяких законів України з пенсійного забезпечення, зокрема щодо індексацій пенсій, дострокового виходу на пенсію тощо.

Закарпатська ОВА

 

07 червня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів