Організаторів незаконного переправлення ухилянтів через кордон на Закарпатті взяли під варту

Триває слідство щодо двох громадян, яких підозрюють в організації каналу незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон (ч. 3 ст. 332 КК України).

 

Їм вже обрано запобіжні заходи – тримання під вартою із визначенням застави. Для одного це понад 868 тис. грн, для іншого – 198 тис. грн. Щодо останнього – прокуратура вже готує апеляційну скаргу, не погоджуючись із розміром застави.

Минулого тижня чоловіків затримали після одержання одним із них оплати від «ухилянтів» – 50 тис. доларів США та 140 тис. грн. За ці кошти особи мали організувати безперешкодний перетин кордону для чотирьох чоловіків, які підлягають мобілізації. Йшлося про послуги з оформлення документів, що дають право на виїзд з України через офіційні пункти пропуску.

Подальше досудове розслідування здійснюють слідчі СУ ГУНП в Закарпатській області за оперативного супроводу співробітників 4 відділу 6 управління Департаменту військової контррозвідки СБУ та Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області ДСР НПУ, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

 

20 червня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів