Як відрити авторозбірку?
Кожен автолюбитель рано чи пізно стикається з поламками авто і прийшовши в магазин нових автозапчастин, дізнається що вузол або окремі запчастини коштують дорого, або якісного аналогу взагалі немає. От і доводиться звертатися до пошукової системи із запитом на кшталт «шрот Volkswagen», адже виходом із цієї ситуації є купівля запчастин у авторозбиральників. Вони пропонують, як правило, оригінальні запчастини за адекватні гроші. У цій статті дамо кілька порад щодо того, як відкрити власний бізнес на розбиранні автомобілів і почати на цьому заробляти.
З чого почати?
Перш за все, починати потрібно з вивчення ринку. Якщо у вашому місті є розбірки BMW, Audi, але ніде не можна знайти б/в запчастини Volkswagen, то працювати потрібно саме з цією маркою. Не можна йти по слідах тих, хто вже зайняв відповідну брендову «полицю», адже конкуренція у цьому бізнесі велика.
Вивчення попиту: що шукають, кількість переглядів оголошень про продаж запчастин, ціни, наявність гарантії, кількість оголошень про продаж битих авто кожної марки – все це береться до уваги для визначення напряму роботи.
Шукати авто під розбірку можна в інтернеті. На популярних сайтах виставляєте фільтр за моделями, що вас цікавлять, і моніторите щоденні надходження. Контактуєте з продавцем, далі йде оцінка автомобіля, торг і купівля. Зазвичай такі транспортні засоби доставляють у гараж на лафеті чи евакуаторі.
Підбір приміщення
Наступний організаційний момент на шляху відкриття автошроту з нуля – це пошук відповідного приміщення. Оренду окупити можна буде хіба що через 2 роки. Краще, якщо є гараж та трохи території біля нього.
Площа приміщення має бути не менше 25 кв.м. Обов'язково в гаражі повинна бути оглядова яма. Крім того, потрібно буде поставити невеликий робочий стіл та стелажі для зберігання запчастин. Якщо є можливість викупити або орендувати сусідній гараж – це непоганий варіант для розширення бізнесу, а спочатку можна використовувати таке приміщення для зберігання габаритних частин кузова: капотів, крил, бамперів та іншого.
Обладнання
До устаткування, потрібного для початку роботи. відносяться:
- Електроінструмент: болгарка, шуруповерт із насадками, дриль.
- Освітлення;
- Ручний слюсарний інструмент: молотки, викрутки, зубила, пасатижі, кусачки та інше;
- Спеціальні ключі для демонтажу окремих вузлів автомобіля;
- Хімія для обробки закислих сполук;
- Набір автомобільних інструментів: головки, ключі;
- Мультиметр;
- Рідини та пристрої для очищення та змащення знятих автозапчастин;
- Стелажі для зберігання;
- Шліфмашинка;
- Лещата.
Щоб заощадити стартовий капітал, частину обладнання можна купити у б/в стані. Крім цього, вам потрібен стіл зі стільцем, ноутбук з інтернетом і кілька мобільних телефонів під різні оператори зв'язку.
Де шукати клієнтів?
Каналів збуту запчастин може бути декілька. Робочими варіантами є:
- Онлайн дошки оголошень: avito, olx. Для підвищення продажів використовуйте платні публікації;
- Сайт з каталогом деталей та агрегатів. Оскільки на дошках кількість оголошень обмежена, можна в описі давати посилання на ваш сайт з повним переліком всього, що є на складі. Додатково можна підключати контекстну рекламу за цільовими запитами в пошукових системах;
- Групи в соціальних мережах із покупкою платою реклами;
- Яскрава вивіска з назвою «Авторозбірка» та додатково можна вказати марки авто, на яких ви спеціалізуєтеся.
Поступово ви набиратимете базу постійних клієнтів, а вони в свою чергу через особисті рекомендації наводитимуть знайомих і друзів.
Документація
Для ведення офіційної діяльності вам потрібно буде зареєструвати свій автошрот:
- Зареєструватися у якості ФОП;
- Підписати договір оренди чи купівлі продажу приміщення.
- Отримати дозвіл на роботу від СЕС та пожежної служби.
Гроші для стартапу
Для старту потрібно мати приблизно 4000 доларів, якщо приміщення є. Сюди входить оформлення документів, закупівля обладнання, витратних матеріалів, друк реклами тощо. До цього потрібно додати щомісячні платежі, наприклад на оренду гаражу – 10 доларів за кв.м. + комунальні платежі. Праця персоналу та податки є окремими витратними статтями.
-->
До теми
- Малярний скотч – універсальний помічник для будь-яких цілей
- Ламінат чи плитка
- Які є ознаки, що потрібна заміна екрана Самсунг А10? «МТІ-Сервіс» нагадує тонкощі
- Ламінат - чому це ідеальне покриття для підлоги
- Штукатурки і шпаклівки: в чому ж різниця?
- Шаровые краны для воды
- Ванна чаша з каменю: особливості та переваги литого мармуру
- Міжкімнатні двері в Києві: як зробити вибір правильно?
- Тротуарная плитка – особенности
- Вініри композитні, керамічні або цирконієві - що краще?
- Особливості та переваги автоматичної коробки Фольксваген
До цієї новини немає коментарів