Монографії ужгородця Алена Панова отримали всесвітнє визнання

Монографії ужгородця Алена Панова отримали всесвітнє визнання
Їх читають у Гарварді, Оксфорді, Стенфорді, Нью-Йорку, Лондоні, Торонто та Мюнхені.

 

Днями стало відомо, що дві монографії ужгородського вченого, дипломата, юриста Алена Панова  були включені до фондів бібліотек провідних світових університетів та, відповідно, потрапили до всесвітнього бібліотечного каталогу Worldcat. Мова йде про книги «Масарик і Закарпаття» та «Державність Закарпаття в політико-правовій діяльності Т.Масарика».

Обидва видання досліджують історію та правовий статус Закарпаття у період між двома світовими війнами – якими були альтернативи розвитку краю після завершення Першої світової війни, як тривав і чим завершився переговорний процес на Паризькій мирній конференції, в якому статусі край перебував після його завершення.

Зазначимо, що підбір літератури бібліотеки здійснюють самостійно, на підставі зацікавленості до теми та ґрунтовності її розкриття авторами. Важливо також відзначити, що мова йде про окремі монографії, а не колективні статті у періодичних виданнях.

 

Книжки з Ужгорода потрапили до наступних університетських та національних бібліотек – Гарвардський університет (Массачусетс, США), Стенфордський університет (Каліфорнія, США), Колумбійський університет (Нью-Йорк, США), університет Торонто (Онтаріо, Канада), університет Оксфорда (Сполучене Королівство), Національна бібліотека Великої Британії (Лондон, Сполучене Королівство), Баварська державна бібліотека (Мюнхен, ФРН). Всі вони були написані і надруковані в нашому місті, у видавництвах «Ліра» та «Закарпаття». Співавтором однієї з них був відомий історик, дослідник проблематики міжвоєнного Закарпаття Михайло Болдижар.

З 2011 року А. Панов надав безкоштовний доступ до більшості власних публікацій, тому познайомитись із ними можна відвідавши персональний сайт вченого www.alenpanov.org.ua

Довідково: всесвітня бібліографічна база даних Worldcat створена у 1967 році і об’єднує більш ніж 72000 бібліотек зі 170 країн світу; база містить видання на 470 мовах світу. Ален Панов викладає в Ужгородському національному університеті з 2000 року, наразі очолює кафедру міжнародної політики; він є автором 18 книг і більше 40 інших наукових публікацій.

 

15 лютого 2023р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів