«Нацгвардійці відпрацьовують різні види бою за допомоги страйкбольної зброї»
Відбиття ворожого нападу з засідки, зайняття та оборона позицій у лісосмузі, зачистка місцевості і промислової зони, – нацгвардійці відпрацьовують і вдосконалюють навички ведення бою у різних умовах. Задачі підрозділів протилежні: одні наступають, інші обороняються. Під час таких занять використовується страйкбольна зброя, яка не завдає шкоди здоров’ю військовослужбовців.
«За легендою одного з етапів навчань група «Молот» з метою недопущення захоплення вигідних позицій противником повинна була зайняти лісосмугу у визначеному районі, утримувати її та створити умови для подальшого наступу. Під час руху військовослужбовці потрапили у засідку, яку влаштували інструктори. Напад було відбито, а умовно пораненого швидко евакуювали. Після цього група зайняла позиції. Згодом інша група «Койот», яка мала завдання не дати групі «Молот» втілити їхній план в життя, провела штурмові дії зайнятої противником лісосмуги, з метою повернення собі вигідних позицій. Внаслідок бою штурм групи «Койот» було відбито», – розповіли офіцери групи бойової та спеціальної підготовки.
Весь час за діями військовослужбовців спостерігав оператор БПЛА. Дрон скидав страйкбольні гранати на обидві групи нацгвардійців. Це було зроблено для того, щоб військовослужбовці розуміли і могли виконувати завдання з усвідомленням того, що ворог постійно за ними стежить з допомогою безпілотників.
«Ця зброя хоч і навчальна, страйкбольна, але повністю ідентична справжній. Таким чином ми вчимося бачити противника і вести з ним бій. На стрільбах таких навичок неможна отримати зі зрозумілих причин. Обов’язково під час занять зі страйкбольною зброєю ми використовуємо засоби захисту. Бо ці кульки достатньо боляче б’ють. Звісно, що швидкість і точність далеко не така, як у справжнього автомату, але це все одно дозволяє відпрацювати ближній бій», – розповіли інструктори.
Такі заняття регулярно проводяться з усіма підрозділами. Відпрацьовуються бойові дії не лише в лісі, а і у степу чи сільській місцевості, зачистка будівель і бої у промзонах. Адже підрозділи Національної гвардії України у складі Сил оборони України діють на всіх ділянках фронту і дають гідну відсіч російським агресорам.
-->
До теми
- На Закарпатті проведуть фестиваль екології та кіно від CHYSTO.DE?!
- Архієрейська хіротонія: востаннє така подія на Закарпатті відбувалася майже 100 років тому
- У Хусті відкрили «Алею Слави загиблим Героям»
- Прикордонники вшанували пам’ять загиблих побратимів сходженням на Говерлу
- На Закарпатті вперше відбувся Форум стійких медіа
- Закарпатська митниця передала музею вилучені старовинні монети, визнані культурною та історичною цінністю
- На Закарпатті цьогоріч 840 медалістів і 80 двохсотбальників на НМТ
- Хочете політати на FPV та спробувати себе у якості оператора БпЛА?
- Закарпатців попереджають про високий рівень пожежної небезпеки
- З 11 липня в Україні заборонений продаж сигарет та електронних сигарет із ароматизаторами
- З 11 липня в Україні заборонений продаж сигарет та електронних сигарет із ароматизаторами
- «Бограч-index» – липень 2024: за місяць продукти подешевшали на 6,5%
- Дитячі табори, туристичні вікенди, заняття в екоклубі: «Щасливі діти» кличуть до нових пригод на Закарпатті
- Безоплатне навчання IT та креативним спеціальностям для 90 жінок з сільських місцевостей
- Стіну пам’яті облаштували в Ужгороді біля греко-католицького собору
- Закарпаття – прихисток для ВПО
- 21678 закарпатців порушили швидкісний режим на дорозі
- Як отримати допомогу на поховання пенсіонера?
- "Кікімора в косметичці": як волонтери на Закарпатті плетуть маскувальні костюми для військових
- Роботу медіа в умовах війни обговорюють в Ужгороді в рамках Форуму стійких медіа
До цієї новини немає коментарів