Закарпатським ветеранам ЗСУ передадуть собак-терапевтів

Закарпатським ветеранам ЗСУ передадуть собак-терапевтів
У Кінологічному центрі поліції Закарпаття щенята-терапевти вперше зустрілися з новими господарями

 

На Закарпатті триває активне впровадження спільного проєкту поліції, обласної військової адміністрації та благодійного фонду «Yarema foundation», що спрямований на психоемоційну реабілітацію ветеранів та ветеранок війни із застосуванням методів каністерапії.

Раніше ми повідомляли про початок підготовки трьох цуценят породи малінуа для цієї важливої місії. Поки чотирилапі проходили навчання у кінологічному центрі поліції, ветерани війни подавали свої заявки, з ними спілкувалися спеціалісти, які вже обрали тих осіб, які найбільше потребують такої реабілітації.

Так, сьогодні, на базі Кінологічного центру Головного управління Нацполіції в Закарпатській області відбулася перша зустріч нових господарів з вівчарками.

Однією з родин, в якій з?явився чотирилапий друг, стали Олександра та Дмитро. Вона – бойова медикиня, він – неодноразово учасник бойових дій. Жінка зізнається, що про домашнього улюбленця думали вже і раніше. Тепер, як вони й хотіли, у їхній родині є вірний помічник.

Відсьогодні щенята зустрічатимуться зі своїми господарями частіше: останні навідуватимуться до кінологічного центру, звикатимуть один-до-одного і, вже найближчим часом, собаки переїдуть жити у свої нові домівки та сім?ї.

Каністерапія позитивно продемонструвала себе у багатьох країнах світу і тепер активно розвивається в Україні, зокрема і на Закарпатті. Тому начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області генерал поліції третього рангу Ярослав Колесник наголосив, що поліція готова і надалі впроваджувати цей важливий проєкт, щоб готувати для ветеранів та ветеранок війни надійних друзів по життю!

 

 

 

 

18 листопада 2023р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів