Як захистити кімнатні квіти від холоду з вікна: проста хитрість

Кімнатні квіти потребують особливого догляду взимку. Різка зміна температури, зменшення кількості сонячного світла та тепла призводять до пожовтіння, опадання листя та гниття коренів.

 

OBOZ.UA знайшов корисний лайфхак, який допоможе захистити вазони від холоду. Якщо ви відчуваєте сильний протяг від вікна, то рослину потрібно переставити в інше місце або створити сприятливі умови для її перебування на підвіконні.

Фольгований утеплювач

Саме шматок такого матеріалу вам знадобиться для захисту квітів. Це комбінований утеплювач, який складається з базової основи та тонкого шару фольги. Внаслідок ефекту відображення тепло зберігається в приміщенні.

Такий матеріал може залишитись у вас після ремонту або купіть невеликий шматок у будь-якому будівельному магазині.

Зафіксуйте утеплювач на вікні за допомогою двостороннього або малярського скотчу. Якщо ви регулярно відкривайте вікно на провітрювання, то спробуйте просто втиснути утеплювач між вікном та підвіконням та поставте горщики з квітами, щоб вони підтримували матеріал.

Простий, але ефективний спосіб подовжить життя ваших рослин та не дасть їм зів'янути від холоду. Додаткова перевага – у кімнаті стане тепліше та не буде протягів.

obozrevatel.com 

 

28 листопада 2023р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів