Нові деталі трагедії у Керецьках, де місцевий депутат підірвав сьогодні гранату

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад.
"Депутат залишив записку у себе вдома, його вивчає слідство. Там написано, що він готував такий акт. 26 людей з важкими пораненнями", — сказав Ігор Клименко.
Що відомо
15 грудня в селі Керецькі, під час сесії сільради, депутат з "Слуги народу" Сергій Батрин підірвав гранати.Нацполіція повідомляє про 26 поранених через вибух гранати на Закарпатті, шестеро з них — у тяжкому стані. Людей госпіталізували до лікарень. Також додали, що медики реанімують чоловіка, який підірвав гранати.
Пізніше у Закарпатському територіальному центрі екстреної медичної допомоги Суспільному повідомили, що у лікарнях наразі перебувають 24 поранених. Більшість перебувають у Сваляві, одна людина — у Мукачеві з важким осколковим пораненням.
Голова ОВА Микита приїхав у Свалявську лікарню, у Telegram-каналі він повідомив, що більшість поранень середнього ступеня тяжкості, які не загрожують життю людей. Усі отримали медичну допомогу і перебувають під постійним наглядом лікарів, зазначив Микита.
Слідчі кваліфікували подію як незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Крім того, Служба безпеки України розслідуватиме подію як терористичний акт, повідомили в Нацполіції.
Департамент охорони здоров`я ОВА отримав доручення організувати супровід лікування постраждалих від вибуху, забезпечити всіма необхідними медичними засобами, організувати роботу із сім’ями поранених, написав голова Закарпатської ОВА Віктор Микита. Він додав, що наразі відкрили кримінальне провадження, з’ясовуються обставини. Скликали термінове засідання Ради оборони області для прийняття оперативних рішень, повідомив Микита.
До теми
- До Ужгорода завітає з концертом Національний ансамбль солістів «Київська камерата»
- На Мукачівщині підбиття підсумки Міжнародного скульптурного симпозіуму
- Поліцейські Берегівщини повідомили про підозру архітектору, причетному до умисного пошкодження пам’ятки архітектури національного значення
- Закарпаття приймає фінал всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"
- Під час сьогоднішнього обміну з російського полону в Україну вдалося повернути ще трьох захисників-закарпатців
- У рідне село після російського полону повернулися двоє військових із Рахівщини
- На Закарпатті відбудеться 2-ий щорічний «ECO FILM FESTIVAL by CHYSTO. DE?!»
- На Закарпатті відбувся ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
- «Карпатський скульптурний шлях» - на Закарпатті триває Міжнародний скульптурний симпозіум
- У Сваляві на всеукраїнській конференції обговорюють інклюзивний туризм та відновлення економіки
- Закарпаття приєдналося до загальнонаціональної акції вшанування наймолодших жертв війни
- Як громадам знайти партнерів і залучити міжнародну підтримку: три інструменти для місцевого розвитку
- На Закарпатті відбувся ще один реабілітаційний захід для ветеранів війни
- Позашляховик для фронту: закарпатським військовим передали авто
- Міжнародна команда прибирає та облаштовує єврейські цвинтарі на Закарпатті
- Два землетруси зафіксували вчора на Закарпатті
- Увага, водії: змінено організацію руху на в’їзді в Мукачево з боку Ужгорода
- У Свалявській міській лікарні запрацювали два оновлених відділення
- На Закарпатті під час забігу Боржавою збиратимуть допомогу на ЗСУ
- Закарпатські ветерани - серед переможців Всеукраїнських змагань «Сильні України»
До цієї новини немає коментарів