Держекоінспекція: штрафуватимуть не тільки продавців, а й покупців нелегальних ялинок на Закарпатті

Співробітники Держекоінспекції проводять рейди в місцях продажу новорічних ялинок. Про це інформує Державна екологічна інспекція в Закарпатській області.
Кожна ялинка, якою торгують на ринку, повинна мати уніфікований номер та відповідний штрих код, який можна перевірити на сайті https://open.ukrforest.com/.
Держекоінспекція закликає закарпатців вимагати від продавців новорічних ялинок документи та не купувати ялинки невідомого походження без маркування.
Екологи наголошують, що, і продавець, і покупець несуть однакову відповідальність — штраф від 510 до 1700 гривень з конфіскацією дерева.
.jpg)
До теми
- Мирослав Білецький провів нараду з головами РВА: пріоритети – ветеранський сервіс та захист дітей
- На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
- Європейський комітет регіонів підтримує започаткування макрорегіональної стратегії ЄС для Карпатського регіону і сприятиме її реалізації
- Закарпаття поглиблює співпрацю з французьким регіоном Гранд Ест
- Оновлена програма підтримки закарпатського бізнесу – стартувала! Перші рішення ухвалено
- Новий цифровий портал Закарпатської ОВА – це про зручність, доступність та прямий зв'язок з владою для кожної громади
- За тиждень Державна екологічна інспекція у Закарпатській області склала 35 протоколів
- 4-8 годин автономної роботи: на Закарпатті підвищують надійність мобільних мереж під час відключень
- «Карпатська ініціатива» має прихильників у Європі - Мирослав Білецький
- Обласна інвестиційна рада затвердила перелік проєктів та програм, що увійшли до Єдиного проєктного портфеля публічних інвестицій Закарпаття
- Цифрова платформа «Пульс» - зручний інструмент взаємодії бізнесу Закарпаття та влади
- Закарпаття та угорські партнери поглиблюють регіональну співпрацю
- Закарпаття посилює співпрацю з нідерландськими партнерами
- Терміни подачі заявок на другий конкурс Програми «Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна» продовжено
- Ветерани вдома: Закарпаття розширює програми підтримки й реабілітації героїв
- Триває розроблення Схеми планування території Закарпатської області
- Карпатська інтеграційна ініціатива: українські регіони об'єднуються для створення нового простору співпраці з країнами ЄС
- Закарпаття долучилося до обговорення ключового законопроєкту про місцеве самоврядування
- ВООЗ та Центр громадського здоров'я МОЗ України на Закарпатті моніторитимуть якість медичної статистики
- Цьогоріч на Закарпатті програмою для розвитку бізнесу «Власна справа» скористалися 168 краян

До цієї новини немає коментарів