Нова ініціатива у міських відділеннях Укрпошти: відсьогодні пенсіонери можуть додатково обміняти ще 5 LED-ламп

Нова ініціатива у міських відділеннях Укрпошти: відсьогодні пенсіонери можуть додатково обміняти ще 5 LED-ламп
Відтепер пенсіонери можуть обміняти додатково до 5 нових LED-ламп у відділеннях Укрпошти українських міст, крім тимчасово окупованих територій.

 

Відсьогодні, 4 січня, програма ЄС та Уряду, метою якої є зменшення навантаження на енергосистему через заміну ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи в домівках українців, запрацює у 23 тис. населених пунктів по всій країні.
 

Усі пенсіонери, які хочуть отримати енергоощадні лампи вперше, а також тих, хто раніше користувався програмою обміну, правила залишаються незмінними: для обміну додаткових LED-ламп у відділенні, пенсіонерам слід мати при собі паспорт, РНОКПП, пенсійне посвідчення та активний номер телефону. Обміняти додаткові енергоощадні лампи пенсіонери можуть безкоштовно, поки світлодіоди є в наявності.

Цього разу для участі в програмі пенсіонерам не обов'язково мати старі лампи для обміну. Замість цього вони можуть принести їх до відділень Укрпошти протягом місяця з моменту отримання п'яти додаткових світлодіодних ламп.

Від початку старту Всеукраїнської програми обміну ламп розжарювання українці замінили вже понад 26 млн ламп. Наразі ще 14 млн світлодіодів доступні для обміну. У мешканців нашої країни, які досі не скористалися програмою, є можливість отримати до 5 світлодіодних ламп у міських та сільських відділеннях Укрпошти. Крім того, програма надалі відкрита і для юридичних осіб, таких як: медичні заклади, школи, дитячі садки, поліклініки та СББ, які мають можливість отримати LED-лампи, подавши відповідну заяву на порталі  Дія.

 

Програма Обміну лампочок підтримана Європейським Союзом у відповідь на заклик Президента Зеленського та реалізується Міністерством економіки, Міністерством цифрової трансформації, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України та  АТ «Укрпошта» в усіх регіонах України, крім зони бойових дій та тимчасово окупованих територій. Програма, фінансована ЄС, є складником підтримки Європейським Союзом українського енергетичного фронту.

 

04 січня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів