Закарпатці вибороли «срібло» на чемпіонаті України з хортингу серед юнаків та дівчат

Турнір проходив 23-25 лютого у Мукачеві.

Загалом за першість у розділах «Сутичка» та «Показовий виступ» змагалися 315 учасників з 12 регіонів країни, інформує Закарпатська ОВА.

За звання найкращих на базі Мукачівського СОК ДЮСШ боролися спортсмени й спортсменки із Закарпатської, Волинської, Запорізької, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Харківської, Чернігівської, Черкаської, Київської областей та м. Київ.

За результатами змагань у загальнокомандній таблиці І місце посіла збірна м. Києва, ІІ – Закарпатської та ІІІ – Запорізької областей.

Призерами Чемпіонату стали 13 спортсменів і спортсменок з нашого регіону. Вони вибороли 9 золотих, 2 срібні та 2 бронзові медалі.