Поліцейські затримали групу зловмисників при спробі незаконно переправити через кордон п’ятьох військовозобов’язаних

Слідчі Головного управління Національної поліції в Закарпатській області спільно зі співробітниками СБУ та Держприкордонслужби, викрили чергову схему незаконного переправлення через «зелений» кордон чоловіків призовного віку. Канал функціонував у межах Рахівського району.
Правоохоронці з’ясували, що до організації причетні троє закарпатців: 25-річний мешканець Рахова, 31-річний житель села Калини Тячівського району та 41-річний мешканець села Луги, що на Рахівщині.
У ході контролю за вчиненням злочину поліцейські затримали спільників під час спроби переправити до Румунії групу з п’ятьох військовозобов’язаних: двох закарпатців, двох жителів Чернігівської та Вінницької областей, а також чоловіка з Харківщини. Після вдалого перетину держкордону втікачі мали сплатити фігурантам по 4 тисячі доларів кожен.
З місця події слідчі та спеціалісти-криміналісти слідчого управління вилучили мобільні телефони, автомобіль марки «Toyota Land Cruiser», яким фігуранти транспортували своїх клієнтів до лінії кордону, та банківські картки.
Трьох підозрюваних у організації злочину правоохоронці затримали у порядку ст. 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. За фактом незаконного переправлення чоловіків через кордон, вчинене з корисливих мотивів, у поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України.
Слідчі за процесуального керівництва Закарпатської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону Затриманим, повідомили затриманим про підозру. Також їм вже обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.
Зловмисникам за скоєне загрожує до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Наразі правоохоронці встановлюють інших імовірних співучасників схеми. Слідство у справі триває.
До теми
- 6 тисяч доларів за переправлення через кордон — на Закарпатті ДБР викрило військового
- На Закарпатті повідомлено про підозру двом підприємцям за махінації в системі «Шлях»
- СБУ застерігає: ворог намагається завербувати закарпатців для реєстрації російських терміналів Starlink
- Камінь онкохворої замість власного діагнозу: на Берегівщині викрили лікаря, який продавав ухилянтам чужі біоматеріали
- СБУ та Нацполіція викрили на Закарпатті керівника місцевої ГО та його спільників, які займалися «ухилянтськими схемами»
- Не знали нічого один про одного: у Чопському загоні зупинили чоловіка з «дружиною напрокат»
- «Угорський паспорт викинеш у Тису»: як на Закарпатті штампували схеми для ухилянтів і скільки це коштувало (ФОТО)
- Зупинили за 4 км від кордону з Румунією: на Рахівщині викрили двох місцевих жителів на переправленні військовозобов’язаного
- Поліція Ужгородщини затримала трьох підозрюваних у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- Переправлення через Тису та маніпуляції зі «Шляхом»: на Закарпатті ліквідовано ще чотири незаконні схеми втечі за кордон
- Дві спроби незаконного переправлення осіб в Румунію припинили прикордонники Мукачівського загону
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, Держприкордонслужба та прокуратура нейтралізували чергові «ухилянтські схеми»
- З криптогаманцем і об’їзними маршрутами: на Закарпаття викрили схему незаконного виїзду за кордон
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, Держприкордонслужба та прокуратура блокували чергові "трансфери" ухилянтів до ЄС
- Бізнес на ухилянтах: на Закарпатті за тиждень викрито чотири канали незаконного виїзду
- Через Закарпаття у Європу за 8 000 Євро: на шляху до кордону затримано чергового «перевізника»
- Поліція Закарпаття викрила схему переправлення через кордон чоловіків, замасковану під медевакуацію
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники блокували нову ухилянтську схему
- «Тариф» за проїзд у прикордонну зону: на Закарпатті підозрюють прикордонників
- На Закарпатті поліцейські відкрили вогонь по колесах вантажівки задля примусової зупинки




До цієї новини немає коментарів