На Закарпатті на березі Тиси може з’явитися річковий порт з мультимодальним терміналом

На Закарпатті на березі Тиси може з’явитися річковий порт з мультимодальним терміналом
Про це повідомив перший заступник голови ОВА  Мирослав Білецький.

 

До ОВА із запитом про виділення земельної ділянки для такого об’єкта звернулося державне підприємство «Адміністрація річкових портів».

Перспективи реалізації цього проєкту обговорили під час наради спільно з фахівцями профільних департаментів обласної військової адміністрації, БУВР Тиси, прикордонниками.

 Мультимодальний термінал – це виробничо-перевантажувальний комплекс, який використовується для навантаження, розвантаження, зберігання вантажів тощо. Він може бути розташований на території залізничних станцій, аеропортів, морських та річкових портів.

Ідеться про те, що завдяки йому можна організувати міжнародні перевезення Тисою із виходом до більших судноплавних річок.

«Річковий порт та мультимодальний термінал стануть першими об’єктами такого типу в межах Закарпаття. Його важливість для міжнародних перевезень для країни і нашого краю зокрема важко переоцінити.

Вивчаємо документальну базу, проблемні питання, комунікуємо з усіма зацікавленими структурами, щоб розробити стратегію якомога швидшого втілення проєкту», – зауважив Мирослав Білецький.

 

 

30 березня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів