Уже у червні пункт пропуску «Лужанка-Берегшурань» запрацює у новому форматі.

На початку квітня було внесено зміни до двосторонньої угоди між Україною та Угорщиною, яка регламентує діяльність існуючих пунктів пропуску.
Так, на митному посту «Астей» наразі дозволено рух вантажівок вагою до трьох з половиною тон. Відтак, зміни в угоді передбачають, що Угорщина дозволить рух більших ваговозів – до 7 з половиною тон, але порожніх. Такі кроки, каже голова обласної адміністрації, суттєво розвантажать інші КПП.
До теми
- Громади Закарпаття можуть долучитися до впровадження соціальної послуги з комплексного розвитку та догляду дітей з інвалідністю віком від 6 років.
- Закарпаття — серед лідерів зростання зарплат в Україні наприкінці 2025 року
- Молодь, бізнес і регіональний розвиток: на платформі «Діалог влади та бізнесу» шукали спільні відповіді
- На Закарпатті триває проєкт із посилення системи інтегрованих соціальних послуг для дітей та сімей
- Закарпаття поглиблює співпрацю з Кошицьким краєм та аеропортом Кошице
- У 2025 році Закарпатська область на витрати, пов’язані з війною, спрямувала 1 млрд 107 млн грн
- Триває другий конкурс проєктних пропозицій у межах програми Interreg VI-A NEXT Hungary – Slovakia – Romania – Ukraine
- Закарпаття налагоджує співпрацю з Південноморавським краєм
- Громади Закарпатття отримають фінансування на 8 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ
- До Дня Соборності України Володимир Зеленський відзначив трьох закарпатців державними нагородами
- 5 місяців тому дві ворожі ракети зруйнували завод «Флекстронікс» у Мукачеві – підприємство відбудовується і продовжує працювати
- До уваги! Змінено графік відключення світла на Закарпатті сьогодні, 22 січня
- Учителі початкової ланки Закарпаття знайомляться з інноваційним освітнім проєктом «Освіта. Діти. Майбутнє»
- В Ужгороді відбулася зустріч представників засновників наглядової ради «Агенції регіонального розвитку у Закарпатській області»
- Кількість фахівців із супроводу ветеранів на Закарпатті зросла в п’ять разів: протягом 2025 року в громадах з’явилися 64 нові спеціалісти
- У пункті пропуску «Лужанка - Берегшурань» триває масштабна реконструкція – відкриття заплановане на травень 2026-го
- Із 2022 року «Проліска» відремонтувала та облаштувала для переселенців 36 прихистків на Закарпатті на суму майже 140 млн грн
- Освіта на Закарпатті цієї зими: громади ухвалюють рішення з урахуванням енергоситуації
- На Закарпатті запроваджують інститут медичного капелана
- Закарпаття налагоджує співпрацю з Кошицьким краєм Словацької Республіки у сфері фізичної культури та спорту

До цієї новини немає коментарів