Уже 20-ий в Україні: у Мукачеві відкрили Рекрутинговий центр української армії

Уже 20-ий в Україні: у Мукачеві відкрили Рекрутинговий центр української армії
Про це повідомили у Мукачівській міськраді.

 

Це частина мережі центрів, яку створює Міністерство оборони України у співпраці з місцевими органами самоврядування та місцевою владою. У Мукачеві відкрито 20-тий центр в країні.

Він розташований у приміщенні ЦНАПу за адресою: площа Духновича, 2. Графік роботи центру наступний: з понеділка по четвер з 8:00 до 18:00, в п’ятницю з 8:00 до 15:00, і в суботу з 9:00 до 15:00.

Для зв’язку з центром слід скористатися номером телефону +380503723000.

Електронна пошта: [email protected]

У рекрутингових центрах не видають повістки, тут громадяни можуть отримати інформаційно-консультаційні послуги стосовно служби у Збройних силах та, за бажанням, зареєструватися на службу у військову частину та посаду за своїм вибором.

Центр також надає інформацію про вакансії у Збройних силах України, Національній гвардії та Державній прикордонній службі України. Для отримання додаткової інформації про вакансії в Силах оборони можна відвідати сайт:  http://recruiting.mod.gov.ua.

«Це добровільний і свідомий вибір. І це головний акцент у роботі рекрутингових центрів. Громадянин може обирати де він хоче служити і ким він хоче служити. Він це може зробити, враховуючи свою підготовку, фах та стан здоров’я. У центрі вибрати частину і фах може і людина, яка вже отримала повістку», – зазначив Уповноважений Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець.

 

03 травня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів