Триває рекрутинг у Закарпатську ТРО

Олексій Любецький розповів про особливості рекрутингу в Закарпатську ТРО, у чому різниця між ТЦК та рекрутерами, хто може податися в ТРО і як проходить підбір. Військовий зауважив: рекрутери не є структурою ТЦК, до підрозділу запрошують людей добровільно, шукають насамперед адекватних претендентів, який пропонують гідну роботу і зарплату.
«У нас адекватне керівництво, цікавий та різнобічний бойовий шлях. А втрати- одні з найнижчих, - каже Олексій Любецький. - Ми не є штурмовиками, були в різних точках. Зараз у кожного структурного підрозділу повне забезпечення: бронежилети, шоломи, старлінки, броньовані авто, вся необхідна зброя і потужна волонтерська допомога від Руху підтримки закарпатських військових. Ми – «багата родина» у кращому сенсі цього слова».
За словами Олексія Любецького, у підрозділ шукають кандидатів на різні посади. Є також потреба у кухарі, бухгалтері, навіть капелані. «Потрібні бойові медики, не обов’язково людина має бути з медичною освітою. Завдання бойового медика- надати першу допомогу. Цього навчають і практикують», – пояснює Олексій Любецький.
Каже, що запрошують до підрозділу насамперед закарпатці, бо фактор земляцтва є важливим у підрозділі. Але не тільки, будуть раді кандидатам і з інших регіонів.
Як потрапити у Закарпатську ТРО? Звернутися до Олексія Любецького, щоб пройти співбесіду. Далі необхідно подати свої документи, після цього на кандидата роблять відношення, він проходить медкомісію, підписує контракт, має тиждень для залагодження особистих справ і направляється на 5-місячне навчання, а відтак- у Закарпатську ТРО.
Підрозділ не тільки має всю техніку та зброю, але банний комплекс, який подарувала Перечинська громада. «У нас немає елементів совка і солдафонщини. Розумію, що чоловіків і жінок лякає невизначеність, не боїться тільки дурний. У мене особисто був страх, коли я опинявся не зі своїм підрозділом. Але, якщо ти не зупиниш ворога, ворог буде їхати по Проспекту. Так чи інакше це (служба) торкнеться усіх, краще обрати нормальну кампанію, послужити і навчитися чогось нового. І пережити цей момент чесно перед самим собою», – додає Олексій Любецький.
За словами Олексія Любецького, незабаром в Ужгороді має відкритися повноцінний рекрутинговий центр. А поки можна звертатися до нього особисто, консультуватися та приймати виважене рішення.
До теми
- Відновити Землю після різних екологічних катастроф – мета гри, яку розробили студенти УжНУ
- Прийшли понад 200 людей: у Закарпатській обласній станції переливання триває місячник донорства крові
- Жива історія: на Закарпатті досі працює автентичний водяний млин
- Майже 200 тисяч експонатів у понад 40 експозиційних залах у фондах обласного краєзнавчого музею
- «Не ризикуй життям — повідомляй в СБУ»: стендап-комік Василь Байдак звернувся до української молоді в рамках кампанії «Спали» ФСБшника»
- Єдиний в Україні: пілотний проєкт підтримки військових після фронту працює для 128-ї бригади
- В лікарнях Ужгорода та області — дефіцит донорської крові 1-, 3+ та 4+ групи
- На Закарпатті відбувся колоритний фестиваль коломийок
- 83% закарпатських угорців підтримують вступ України до ЄС
- Завтра розпочинається Петрів піст: як тримати його правильно?
- Мить, яку варто побачити: в горах Закарпаття квітне червона рута
- «Гладіатори» в ужгородському замку запрошують постріляти з лука
- Як заморозки вплинули на урожайність у краї?
- Сьогодні — Свята Трійця: що варто знати про Зелені Свята
- Грози, шквалистий вітер: Закарпатський гідрометцентр оголосив штормове попередження
- У лікарнях Ужгорода та області — дефіцит донорської крові
- Закарпаття: менше випадків туберкульозу, але тривожна динаміка з гепатитом В
- Пейзаж в об’єктиві тепловізора від військового Владислава Товтина можна придбати на благодійному аукціоні
- У Карпатах пильнує не лише прикордонна служба
- Діти з Маріуполя, що знайшли дім в Ужгороді, стали національними символами надії
До цієї новини немає коментарів