Триває рекрутинг у Закарпатську ТРО
![Триває рекрутинг у Закарпатську ТРО](/images/news/2024/5/max/IMG_9055.jpeg)
Олексій Любецький розповів про особливості рекрутингу в Закарпатську ТРО, у чому різниця між ТЦК та рекрутерами, хто може податися в ТРО і як проходить підбір. Військовий зауважив: рекрутери не є структурою ТЦК, до підрозділу запрошують людей добровільно, шукають насамперед адекватних претендентів, який пропонують гідну роботу і зарплату.
«У нас адекватне керівництво, цікавий та різнобічний бойовий шлях. А втрати- одні з найнижчих, - каже Олексій Любецький. - Ми не є штурмовиками, були в різних точках. Зараз у кожного структурного підрозділу повне забезпечення: бронежилети, шоломи, старлінки, броньовані авто, вся необхідна зброя і потужна волонтерська допомога від Руху підтримки закарпатських військових. Ми – «багата родина» у кращому сенсі цього слова».
За словами Олексія Любецького, у підрозділ шукають кандидатів на різні посади. Є також потреба у кухарі, бухгалтері, навіть капелані. «Потрібні бойові медики, не обов’язково людина має бути з медичною освітою. Завдання бойового медика- надати першу допомогу. Цього навчають і практикують», – пояснює Олексій Любецький.
Каже, що запрошують до підрозділу насамперед закарпатці, бо фактор земляцтва є важливим у підрозділі. Але не тільки, будуть раді кандидатам і з інших регіонів.
Як потрапити у Закарпатську ТРО? Звернутися до Олексія Любецького, щоб пройти співбесіду. Далі необхідно подати свої документи, після цього на кандидата роблять відношення, він проходить медкомісію, підписує контракт, має тиждень для залагодження особистих справ і направляється на 5-місячне навчання, а відтак- у Закарпатську ТРО.
Підрозділ не тільки має всю техніку та зброю, але банний комплекс, який подарувала Перечинська громада. «У нас немає елементів совка і солдафонщини. Розумію, що чоловіків і жінок лякає невизначеність, не боїться тільки дурний. У мене особисто був страх, коли я опинявся не зі своїм підрозділом. Але, якщо ти не зупиниш ворога, ворог буде їхати по Проспекту. Так чи інакше це (служба) торкнеться усіх, краще обрати нормальну кампанію, послужити і навчитися чогось нового. І пережити цей момент чесно перед самим собою», – додає Олексій Любецький.
За словами Олексія Любецького, незабаром в Ужгороді має відкритися повноцінний рекрутинговий центр. А поки можна звертатися до нього особисто, консультуватися та приймати виважене рішення.
-->
До теми
- На Закарпатті проведуть фестиваль екології та кіно від CHYSTO.DE?!
- Архієрейська хіротонія: востаннє така подія на Закарпатті відбувалася майже 100 років тому
- У Хусті відкрили «Алею Слави загиблим Героям»
- Прикордонники вшанували пам’ять загиблих побратимів сходженням на Говерлу
- На Закарпатті вперше відбувся Форум стійких медіа
- Закарпатська митниця передала музею вилучені старовинні монети, визнані культурною та історичною цінністю
- На Закарпатті цьогоріч 840 медалістів і 80 двохсотбальників на НМТ
- Спека та пожежна небезпека: Закарпаттяобленерго просить бути обачними з вогнем поблизу ліній електропередач!
- Хочете політати на FPV та спробувати себе у якості оператора БпЛА?
- Закарпатців попереджають про високий рівень пожежної небезпеки
- З 11 липня в Україні заборонений продаж сигарет та електронних сигарет із ароматизаторами
- З 11 липня в Україні заборонений продаж сигарет та електронних сигарет із ароматизаторами
- «Бограч-index» – липень 2024: за місяць продукти подешевшали на 6,5%
- Дитячі табори, туристичні вікенди, заняття в екоклубі: «Щасливі діти» кличуть до нових пригод на Закарпатті
- Безоплатне навчання IT та креативним спеціальностям для 90 жінок з сільських місцевостей
- Стіну пам’яті облаштували в Ужгороді біля греко-католицького собору
- Закарпаття – прихисток для ВПО
- 21678 закарпатців порушили швидкісний режим на дорозі
- Як отримати допомогу на поховання пенсіонера?
- "Кікімора в косметичці": як волонтери на Закарпатті плетуть маскувальні костюми для військових
До цієї новини немає коментарів